30 באפר׳ 2015

שפתוני מאט | סקירה

אפרסקיות - מה אתן אומרות שהטרנד הכי גדול השנה היה?

לדעתי, ללא ספק, זה היה (ועודנו) טרנד המאט: צלליות מאט, סמקים מאט, פודרה מאט, אודמים מאט ואפילו מייקאפ מאט! הכל מאט!

מה לא מאט? הברקות ושימרים, וזהו בערך.

אפשר לומר, ללא היסוס, שטרנד המאט סחף לא רק את מדינת ישראל אלא את רוב העולם, ובצדק, המראה שנוצר תמיד מהוקצה יותר ואלגנטי יותר ממראה כדור הדיסקו. שלא תטעו, מראה שימרי יכול להיות דבר מרענן כמשב רוח קרירה ביום חמסין בת"א, אבל כרגע הוא קצת פחות "on trend", וזה בסדר -כי כפי שנאמר: הגלגל מסתובב.

בחנתי את אוסף האיפור שלי, ואז את הפוסטים בבלוג והגעתי למסקנה: לא יכול להיות שכתבתי כ"כ הרבה פוסטים בלי להתמקד באחד הטרנדים החמים ביותר השנה, וכך חברות, כך פוסט נולד ~_^ (נפלה עליי רוח שטות היום, סלחו לי)מציאות מאט-יות רבות מצאתי לי בשידת האיפור, והיום אני אעשה מעט סדר, נתחיל מאודם המאט שלדעתי פשוט לא שווה את הקנייה במקום עשירי והאחרון עד אודם המאט האלוהי ביותר במקום הראשון.

 אז יאללה - מאט את אומרת? שנתחיל? ~_^

במקום העשירי \\ Lime Crime - Pansy


אל תראו בהלם, כן כן ליים קרים במקום העשירי ומכל הסיבות הנכונות!

מאט את? Pansy הוא אודם נוזלי בגימור מאט עמיד בגוון סגול קר ובוהק. מגיע מסדרת הוולוטינס של ליים קריים.

מחיר? 20$ (כ-80 ש"ח)

עמיד? כן לאורך מספר שעות ללא אכילה, א-ב-ל, וזה אבל גדול, לאודמים של ליים קריים יש נטייה להימחק באמצע השפה ולא מסביב לה, כך שאסור בתכלית האיסור לצאת מהבית בלי האודם עצמו בתיק, אחרת אין דרך "לשפר" את המצב לאחר שהאודם יורד מהשפתיים. כי מי אוהבת להיראות כמו ליצן?!

איפה ניתן לקנות? אתר ליים קריים (-לינק-) בלבד.

Peach Approved? לא, בשום פנים ואופן. נורא לא אהבתי את הפורמולה. האודם נמרח באופן מאוד לא אחיד ומשאיר חלק מהשפתיים ללא כיסוי יאה. (ראי סווטצ' שפתיים). בנוסף, הגוון נורא לא מחמיא לי, הוא קר ביותר ומוציא לי את התת גוון ה"כחול" מהעור שלי. מאוד לא מוצלח לבנות עם גוון עור כמו שלי (NC 20 לפי מאק)

בעיה נוספת שיש לי עם האודם, פרט לביצוע הלוקה בחסר, הוא עצם שייכותו לחברת ליים קריים, שאני החלטתי לאור שערוריות רבות (אם לא שמעתן, הנה -לינק-) להספיק לרכוש ממנה.
במקום התשיעי \\ Lime Crime - Salemכן, עוד פעם ליים קרים, למען האמת פרט לאודם נוזלי אחד, מאוד התאכזבתי מהוולוטינס של ליים קריים, הם נורא קטנים ביחס למחיר וכמעט לכל אחד יש בעיה אחרת שגורמת לי לרצות לקלף את האודם מהשפתיים שלי.

מאט את? Salem הוא אודם נוזלי בגימור מאט עמיד בגוון חום כהה קר. מגיע מסדרת הוולוטינס של ליים קריים.

מחיר? 20$ (כ-80 ש"ח)

עמיד? כן אבל שוב, כמו במקרה של Pansy לאודם יש נטייה להימחק לאחר כמה שעות במרכז השפה. הדהייה לא יפה.

איפה ניתן לקנות? אתר ליים קריים (-לינק-)

Peach Approved? לא, אומנם המריחה חלקה הרבה יותר מאשר Pansy, הגוון נוטה "לדמם" בעת המריחה מחוץ לקווי השפתיים וליצור מראה לא סימטי. בנוסף, הגוון החום, תסלחו לי על המילה, מדמה צבע של...מממ...קקי. *סליחה על המילה*, הצבע החום הקר לא מחמיא לי כלל והמראה הסופי שנוצר אינו לביש ואפילו מעט מביך. בנוסף, כפי שסיפרתי לעיל, מדובר במוצר של חברה שעתה מעוררת הרבה גלים ורעש ברשת והחלטתי, לעת עתה, לא לתמוך בהם יותר.במקום השמיני \\ Lime Crime - Cashmereטוב בטח עכשיו נופלת לכן הלסת, הגוון ההיסטרי של השנה הגיע רק למקום השמיני?! אכן, כנות או לא כנות?! אה?
אין מה לעשות למרות שהעדר אומר "מהההה" (קול של כבשה) ונורא בא לי גם להשיב ולומר "מההה" כחלק מאותו העדר, אני בוחרת עתה להיות "כבשה" עצמאית ולעשות דווקא "בעעע" על האודם הנ"ל.

מאט את? Cashmere הוא אודם נוזלי בגימור מאט עמיד בגוון אפרפר חום קר. מגיע מסדרת הוולוטינס של ליים קריים.

מחיר? 20$ (כ-80 ש"ח)

עמיד? מעט יותר עמיד מחבריו מליים קריים, הצבע נמחק על החלק המרכזי של השפה אבל עם מעט ליפ באלם או כל לחות אחרת לשפתיים ניתן לגשר על ה"חור" שנוצר עקב ירדת הצבע.

איפה ניתן לקנות? אתר ליים קריים (-לינק-)

Peach Approved? לא, למרות שהצבע מאוד יפה על נשים אחרות, אותי הוא מחוויר מאוד ולא מחמיא לי כלל. הפורמולה מוצלחת הרבה יותר מPansy וגם הגוון הזה לא מדמם כמו Salem אבל לצערי אני לא אוכל להמליץ עליו לבהירות העור.

בעיה נוספת עם האודמי הוולוטין של ליים קריים הוא ה"אפליקטור" (doe foot) שלדעתי מוציא יותר מדי חומר במריחה אחת. כמו כן, הייתי רוצה לראות את האפליקטור יותר מחודד ופחות מעוגל כך שאוכל לדייק יותר בעת המריחה.

תראו איך הוא נראה עליי כמו טיח:

במקום השביעי \\ Color World


איך אני שונאת לקבל מוצרים שאני אוהבת בלי היכולת לרכוש אותם שוב....

מאט את? אודם נוזלי בגוון ורוד מאט.

מחיר? לא ידוע

עמיד? לא, אחרי האוכל האודם נעלם כלא היה. יש צורך לחדש. יחד עם זאת הדהייה יפה, ולא "מסורבלת" כמו במקרה של ליים קריים.

איפה ניתן לקנות? הבעיה המרכזית שלי עם האודם הזה היא העובדה שאני לא מוצאת שום מקום בו אני יכולה לרכוש אותו או עוד גוונים שלו! את האודם עצמו קיבלתי בקופסאת מימיבוקס הקוריאנית לפי זמן מה, אבל לא הצלחתי למצוא את האודם כלל און-ליין, דבר שמאוד מתסכל אותי.
אם יש כאן אפרסקית שנוסעת לטיול בקוריאה, תפתחי עיניים ואם את מוצאת את האודם הזה תקחי אותו! ^_^

Peach Approved? לא, וגם קצת כן. אסביר: בעוד שלא ניתן להשיג את האודם כלל ברשת, במידה ואת כן תבקרי בקוריאה, חברת color world הינה חברת איפור מקצועי שם ותוכלי לרכוש לך אותו שם. המרקם מדהים, והצבע פיגמנטי ולא נמרח, כך שהמוצר עצמו מעולה ומומלץ למרות שהוא לא כ"כ עמיד.
במקום השישי \\ Lancome - Labsolu velours


המוכרת באפריל מכרה לי אותו בטענה שהוא מאט, למרות שהסווטצ' כלל לא הפך למאט, אמרתי לעצמי שאולי לוקח לו פשוט יותר זמן - נחשו מה? זה לא קרה... :\

מאט את? אודם נוזלי בגימור מאט "קטיפתי" בגוון מספר 493, סגול כהה חם.

מחיר? האודם נקנה ברשת אפריל ועלה 100 ש"ח לאחר מבצעים.

עמיד? לא במיוחד מאחר והאודם דוהה עם אכילה. הוא מתמודד יפה עם שתייה דרך קשית. יחד עם זאת, האודם לא טוען כי תהיה עמידות מרשימה כך שהדבר לא הפתיע אותי.

איפה ניתן לקנות? ניתן לרכוש ברשת אפריל, ברשת המשביר ובחנויות הפארם - אני מציעה לעשות השוואת מחירים כדי לקבל את המחיר הטוב יותר. כרגע ידוע לי שבאפריל יש מבצע "קונים ב250 ומשלמים רק 100"  ובסופר פארם יש כרגע הנחה של 25% על מוצרי לנקום (חח איך רואים שאני קונה יותר מדי איפור).


Peach Approved? כן ולא, דעתי חלוקה. מצד אחד, האודם מהממם, הוא מרגיש כמו משי על השפתיים, נותן לחות ומראה ג'וסי וקטיפתי, אך הוא לא מאט במיוחד כפי שהוא תואר לי בחנות ע"י המוכרת. אני חיפשתי בזמנו אודם מאט סגול, אומנם לא קיבלתי זאת מהאודם הנ"ל אבל בכל מקרה איני מאוכזבת כי הוא מהממם ללא ספק.
במקום החמישי \\ Lime Crime - Wicked


האודם היחיד של ליים קריים שהצליח להגיע למקום גבוה יחסית!

מאט את? Wicked של חברת ליים קריים. מדובר באודם נוזלי מאט בגוון אדום כהה חם - מהמם!

מחיר? 20$ (כ-80 ש"ח)

עמיד? כן אבל שוב, ברגע שאוכלים נוצר חלל במרכז השפתיים ריק מאודם ולכן אתן ח-י-י-ב-ו-ת לקחת את האודם איתכן כדי לחדש! הוא לא דוהה ולא ניתן לערבוב עם גוונים אחרים או שפתוני לחות לכן חשוב מאוד להסתכל במראה אחרי האוכל.

איפה ניתן לקנות? אתר ליים קריים (-לינק-) בלבד.

Peach Approved? כן, למרות שהצורה בה הוא יורד מהשפתיים נורא לא מחמיאה, האודם עצמו מרהיב ביותר. אני זוכה להמון מחמאות איתו והוא פשוט מחמיא לדעתי, לכל סוגי העור. בנוסף, הוא עושה אפקט של הלבנת שיניים שזה בונוס לכל הדעות ^_^


במקום הרביעי \\  Bourjois - (Grand Cru) Rouge Edition Velvetעל החמוד הזה מבית בורג'ואה שמעתן ממני כבר במדיות החברתיות שלי -לינק-, -לינק- אבל בכל מקרה במידה ותרצו לקרוא לעומק הרי לכן לינק לפוסט שכבר כתבתי עליו -כאן

מאט את? אודם נוזלי מאט בגוון 08 (Grand Cru) עמיד במיוחד בגימור קטיפתי. הגוון של האודם הינו אדום בינוני עד כהה על בסיס תת גוון קר.

מחיר? כ-40 ש"ח לאחר מבצעים והנחות

עמיד? מאוד!!! ביום העצמאות הגוון חגג על שפתיי במשך שעות ארוכות תוך כדי אכילת כנפי עוף ועוד מאכלי על האש, הוא כמעט לא זז ורק בסוף הערב התחיל לדהות. הדייה שלו אלגנטית מאוד ולכן אין צורך להיסחב איתו לכל מקום ולדאוג למצבו בכל רגע נתון בניגוד לליים קריים.

איפה ניתן לקנות? ניתן לרכוש ברשתות הפארם או ב-לינק- הזה באתר פיליוניק.

Peach Approved? אכן כן ללא ספק, האודם אטום, מתייבש למראה מאט, המרקם מזכיר לי עלה כותרת של ורד מרוב שהוא נעים והוא לא מייבש את השפתיים. העמידות כפי שציינתי פשוט מצויינת ולמעשה הסיבה היחידה שהאודם במקום הרביעי היא שלמרות שהאודם מתיבש מאט הוא כן עובר, הוא יכול לזוז מעט מאחר והוא לא מתקבע. שימו לכך לב 3>

במקום השלישי \\ Dose of Color - Merlotאני תומכת נלהבת של חברות אינדי, וחברת "דוז אוף קולור" פשוט שבתה את ליבי.

מאט את? אודם נוזלי בגימור מאט בשם Merlot, האדום הוא אדום בינוני חם שמזכיר מאוד את Grand Cru שציינתי לעיל.

מחיר? 18$

עמיד? כן אך בעת האכילה הוא יורד ממש מעט. אין צורך לחדשו כמעט אלא אם מדובר בארוחה שומנית ביותר. את החידוש ניתן לבצע עם שפתון לחות.

איפה ניתן לקנות? באתר dose of color -כאן-

Peach Approved? כן!כן!כן! המריחה איתו פשוט אלוהית, הוא לא נוזל ולא מדמם, האפליקטור נוח מאוד לשימוש ומוציא את כמות החומר הנכונה, קל מאוד לחדשו, והוא יורד בצורה חיננית ביותר. אם לא ניסיתן עד כה אודם נוזלי מאט של דוז אוף קולור, זה הזמן! אגב הסיבה העיקרית שבגללה הוא במקום השלישי זה עקב מחירו שלדעתי גבוה מדי. פרט לעובדה שהוא עולה 18$ עלות המשלוח הינה 12$ כלומר בחישוב מהיר, האודם בסופו של דבר עולה 30$ כלומר כ-120 ש"ח, שזה יקר מדי לטעמי.

במקום השני \\ Ofra - New Orleansרק שתדעו שזה המוצר הראשון שלי של עופרה אי פעם, ונורא נורא נורא אהבתי! למעשה, לו יכולתי לתת שני מקומות ראשונים, האודם הזה ללא ספק היה שם! הוא עושה את כל מה שהאודם של לנקום לא ^_^ אלוהות!

מאט את? אודם נוזלי מאט הנושא את השם הקסום New Orleans מסדרת Long Lasting Liquid Lipstick של חברת עופרה. הגוון של האודם הוא הסגול הכי מושלם שראיתי, סגול עם תת גוון ורוד עמוק, נורא קשה לי לומר אם אפילו מדובר בתת גוון קר או חם, פשוט מדובר במוצר מיוחד ביותר.

מחיר? 97 ש"ח כרגע במקום 108 ש"ח

עמיד? כן, באכילה זהירה ובשתייה, ארוחה שומנית תגרום לו לדהות, אבל הדהיה שלו אלגנטית ביותר ומשאירה טינט יפה של צבע סגלגל נהדר שהייתי הולכת איתו גם בלי קשר, אז זה לחלוטין win win מבחינתי.

איפה ניתן לקנות? באתר גילטי -כאן-

Peach Approved? כן או יותר נכון Hell Yeah, הלוק שהוא יוצר משלב כמה טרנדים לטעמי, טרנד הגראנג' של שנות ה90 בזכות הגוון הסגלגל המעושן והמרהיב הזה ומצד שני טרנד המאט ה-הו כה מודרני של ימיינו. האודם כלל לא מייבש את השפתיים והוא נשאר היטב במסגרתן ולא מדמם אל מחוץ לקווים - ממליצה ממליצה ממליצה.


במקום הראשון \\ Bourjois - (dont pink of it) Rouge Edition Velvet הזוכה המאושר בתואר "אודם המאט הטוב ביותר" הולך לגוון Don't Pink about it של בורג'אה!!! **מחיאות כפיים סוערות**

מאט את? אוי, הגוון הזה, הוא פשוט ייחודי, יומיומי, נעים ונשי - הכל באודם אחד. אז נכון הוא לא "סופר דופר טרנדי" כי הוא לא ניודי פרופר והוא גם לא ג'ראנג'י - אבל הוא מאט, הטרנד הכי חזק השנה, והוא פשוט מושלם! הגוון הורוד החם מחמיא לשפתיים לא משנה מה גודלן, שפתיים דקות או עבות האודם הזה יטיב עם כל אופציה.

מחיר? כ-40 ש"ח לאחר מבצעים והנחות.

עמיד? מאוד!!! כמו אחיו Grand cru האודם הזה עמיד לאורך שעות ארוכות וארוחות שומניות. העמידות שלו היא זו שהכריע כי הוא יהיה המנצח מבין שלושת המקומות הראשונים אבל ללא ספק גם הגוון האקסטר מרהיב הזה טרם להחלטה.

איפה ניתן לקנות? ניתן לרכוש ברשתות הפארם או ב-לינק- הזה באתר פיליוניק.


Peach Approved? ברור! מדובר בגוון ובאודם MUST! יחד עם זאת, כל אודם נוזלי מהשלישיה הזוכה הוא ללא ספק מאסט, עכשיו כל מה שנותר להחליט זה איזה מביניהם הכי קורץ לכן..

BOURJOIS האודם הזה הוא יצירת אומנות, יצרתם יצירת מופת.אני מקווה שנהנתן לקרוא וללמוד עוד על שפתוני מאט!
אשמח שתספרו לי מה הוא האודם המאט שאתן לא זזות בלעדיו!?

*זוכת ההגרלה בפוסט "אהבה ahava" היא:noybenyair* (שלחי לי הודעה בפייסבוק עם פרטייך)

בנימה אישית: 

אני רוצה לספר לכן אפרסקיות שלי שבקרוב אני **מתחתנת**, ב22.5 ואני נורא מתרגשת. אני מאפרת את עצמי ואני מגלה לכן כבר עכשיו שיהיו לא מעט פוסטים בנושא, אם יש לכן בקשות מיוחדות לראות חלק מהתליך או שאלות או תרצו לשמוע יותר פרטים, שגרו לי תגובה כאן ואני אשמח לענות ^_^

כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.
ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)
 for any questions, comments, concerns - feel free to contact me on facebook,instagrampinterest or leave me a comment <3
שלכן,

פיצ'.
Share:

19 תגובות

 1. בא לי לשדוד אותך...יותר נכון לשדוד לך את השפתונים ( פרצוף מלאך)
  איזה גוונים מהממים..פשוט ישבתי לי והסתכלתי בתמונות והרגשתי שאני באופורייה....:)
  פוסט נהדר, מכורה לפוסטים על שפתיים!!!

  השבמחק
  תשובות
  1. מרו את תמיד מוזמנת לשודד אותי, את הלב שלי כבר שדדת ממזמן!P:

   מחק
 2. רק אני לא מתלהבת מהמאט? כל מוצרי השפתון בסגנון תמיד כהים ואטומים ולי זה לא כ״כ מחמיא.
  (חוץ מזה שאצלך במקום ה-1, צבע מהמם!)

  השבמחק
  תשובות
  1. זה לדעתי תלוי ממש בגודל השפתיים, לי יש שפתיים עבות מאוד ואני מח]שת תמיד איך להקטין אותן אז מאט זה אחלה פתרון אבל בהחלט לא כוס התה של כולם P:

   מחק
 3. אהובתי המהממת!
  קודם כל ברכות נוספות על החתונה, אני כל כך מתרגשת בשבילך!! :)
  וכמובן תהיי בטוחה שאני בחיים לא אשכח את התאריך, כשהוא יום אחרינו ;)

  אני חייבת להגיד שאם היה לי איזה שהוא רצון לגבי ליים קריים, אז הורדת לי אותו חחח ובצדק!
  ממש מעצבן גם כל המצב הזה עם האתר שלהם..

  ובכללי האודם של עפרה נראה מעולה, וכמובן הבורז'ואה האגדי!

  נהניתי לקרוא :*

  השבמחק
  תשובות
  1. מקסימה שלי! תודה בובי על הברכות!!
   האודם של עופרה קטלני את באמת חייבת ובורג'ואה גם - קיצר ה-3 הראשונים מדהימים!

   מחק
 4. הבורגואה בהחלט חלומי
  מאד אהבתי אותו יש לי גוטנים של אדמדם יותר
  מה שכן הצבע של הלייים מהפנט

  השבמחק
  תשובות
  1. מהפנט אבל קקי איכות :\
   כן בורג'ואה מהממם!!

   מחק
 5. אין ספק שזה יהיה המאט!!
  פוסט מקסים יקריה!♥

  http://sapirgoldman.blogspot.co.il/

  השבמחק
 6. I like the all....I wish I was brave enough to wear a purple one!!!

  http://modaodaradosti.blogspot.com

  השבמחק
  תשובות
  1. hehehe u dont need to be brave, you can start of more natural purple shades and build your way up to more bright colors :]

   מחק
 7. כולנו מתואמות ! כולן הוסיפו משהו עם השפתוני בורז'ואה בפוסט(אני אחת מהכולן חח ) וכמובן שהבורזואה הוא המאט האהוב עליי ובמיוחד הגוון ניודיסט ליום יום :)
  פוסט נהדר ,שבוע טוב ! :)

  השבמחק
  תשובות
  1. יאאאא נכון איך לא חשבתי על זה P: תודה בובי

   מחק
 8. מאט זה הגימור האהוב עליי בכל מקום! בפנים, בשפתיים...הכל!
  יש לי ככ הרבה מוצרי holy grail שמשתייכים לקטגוריה הזאת :)
  פוסט נהדר! :)
  ומזל טוב על החתונה!! מחכה לפוסטים!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה יפה שלי!! יש לך בקשות לפוסטים?

   מחק
 9. אני מאוהבת קשות ב"דונט פינק אוף איט"..
  וכל הסגולים יושבים עלייך נהדר, פאנסי, ניו אורלינס, אהבתי גם את סיילם.
  טרנד המאט הוא טרנד שהולך וילך איתי עוד הרבה שנים :)

  השבמחק
  תשובות
  1. גמאני!! חחח טוב נו - רואים!
   תודה רבה בובי!

   מחק
 10. אני פשוט לא מאמינה שלא כתבת על אודמי המאט הנוזליים של אטוד האוס
  בא לי לבכות :(
  נעלבתי בשמם :P

  סיקרנת אותי ממש לגבי האודמים הנוזליים של בורז'ואה! אני חייבת להודות שאני הייתי הכי אנטי-בורז'ואה כשכל ההייפ סביב האודמים האלה שלהם היה בשיאו (היפסטרית בהכחשה), אבל אני מניחה שאם גם את אוהבת אותם אז הם שווים מריחה.. :)

  אהבתי ממש את הפוסט! ויש לך חתיכת אוסף מרשים של מייבשי שפתיים!!! :)

  השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig