13 במאי 2015

מוצרי חובה לקיץ | המלצות


אתן אפרסקיות של קיץ או חורף?

לי נורא קשה להכריע איזו עונה אני מעדיפה, לרוב עונות המעבר הן המוצלחות ביותר בעיני, אבל בישראל עונת המעבר אורכת כשבוע בדיוק. יש לי אסוציאציות חלוקות עם הקיץ, מצד אחד אור היום ממשיך עד שמונה בערב ומשפר את מצב הרוח ומצד שני, הלחות, החום וזיעה... גם לחורף יתרונות וחסרונות משלו, אך מאחר ואנחנו נכנסים לעונת הקיץ, הכנתי לכן רשימה של מוצרים הכרחיים לקיץ! אז...מוכנות?!

Are you a summer peach or a winter peach?

I have trouble deciding which season is my favorite, like many others, I too prefer spring or fall, however, in Israel there are no such seasons, it's either hot or cold, there's no middle. On the one hand, summer offers day light for longer hours that certainly influences my mood for the better. on the other hand, oh my lord, the heat, the humidity and the sweat!!! horrible! 

so how does one survives our Israeli summer? lots of AC and some of my summer essentials comes in handy.

read more to learn all about my Summer Essentials ^_^


*Sunscreen \\ Sebocalm


לאחרונה אפרסקית מתוקה, את יודעת מי את, שאלה אותי בפייסבוק על איזה מקדם הגנה לפנים אני ממליצה.
ללא היסוס שלפתי תגובה שלדעתי מקדם ההגנה הטוב ביותר שניסיתי, למרבה ההפתעה, אינו אמריקאי או קוריאני או אירופאי אלא דווקא ישראלי. חברת Sebocalm היא חברה שאני תמיד חוזרת אלייה לקראת הקיץ מפני שמקדם ההגנה שלהם הוא איזון מושלם בין ריח טוב, מרקם נעים וספיגה מהירה. ללא ספק מקדם הגנה הוא מוצר הכרחי גם בחורף כי השמש לא פשוט נעלמת, אבל בקיץ - זה פשוט מאסט!

A few days ago, an awesome peachy subscriber asked me on facebook which facial sunscreen do I recommend? without any hesitation I have told her to try an Israeli great brand "Sebocalm" for they have a wonderful sunscreen that smells lovely, has a great texture and is quickly absorbed. Definitely an essential product for winter as well, but in summer it's a must!

Eau Termale \\ Aveneתרסיס המיסט של Avene הוא המוצר היחיד שאני בשום פנים לא אסכים לצאת בלעדיו מהבית בימי השרב הרותחים של תל אביב. הוא מרענן, קליל, ומקל על החום הכבד בשפריץ אחד בלבד. דמיינו לכן שאתן הולכות בצהרי היום ברחובותיה של ת"א, 35 מעלות חום (בצל!), אתן מיוזעות, עייפות, כל מה שאתן משתוקקות לו הוא המזגן - ואז אתן שולפות את המיסט מהתיק ומתיזות את טיפותיו הקרות על הפנים וההרגשה המרעננת פשוט מעיפה את כובד החום ולכמה דקות אתן מרגישות רעננות וחדשות - עד השפריץ הבא. חובה בכל תיק!

Imagine yourselves strolling in the streets of boiling hot Tel Aviv, it's 35 degrees Celsius (in the shade) and all you lust for is the AC, and then, like a breath of freshness, you spritz this fine mist from Avene and you feel refreshed, cool and like a new person all together for a few minutes - until the next spritz. i don't dare leaving my house without this mist! it's a mandatory item in every bag this summer. 

L'occitane \\ Shea Butter 
Light Comforting Cream*גם בקיץ חשוב לי במיוחד לשמור על רמת לחות נאותה בעור הפנים, כדי לא לעודד הופעה של פצעונים. לכן, אני מעודדת אתכן לחפש קרם יום קליל שיעשיר את העור בלחות אך לא יכביד עליו בימי הקיץ החמים. אני התאהבתי בקרם היום "חמאת שיאה לייט" של L'occitane המכיל5% חמאת שיאה. (-לינק לאתר-) הקרם עצמו מריח נפלא, קליל במיוחד ונספג במהירות. קשה מאוד לטעות איתו בימי הקיץ המיוזעים מפני שאת בכלל לא מרגישה אותו כלל על העור. הוא מתאים לעור רגיל עד שמן. אגב, אם יש לך עור יבש, l'occitane השיקו לאחרונה קרם לחות יומי המכיל 25% חמאת שיאה, עם מרקם עשיר יותר שיהיה מושלם לעור יבש. -לינק-.

In the summer time I particularly take great notice of keeping my skin hydrated and moist, so I won't break out into a shiny disco ball full of pimples. Therefore, I strongly encourage you peaches to find a light moisturizer such as L'occitane Shea Butter Light Comforting Cream that contains 5% shea butter -link-. It's has a lovely clean smell, it absorbers quickly into the skin leaving it plump and silky. It's hard to find fault in it, especially in those boiling summer days where you feel as if you'll literally melt into a puddle. This cream suits normal to oily skin, however if you have dry skin, try out L'occitane's Shea Butter Ulta Rich Comforting Cream -link-, as it has 25% shea butter.
  
Dr. Fisher \\ Wet'n'go sunscreen*


בהתאמה למוצרי SPF לפנים, יש צורך גם להפנות זרקור אל מוצרי SPF לגוף (או במילים אחרות מקדם הגנה).
הבעיה המרכזית של רוב אוהבי הים והבריכות היא לא עצם המריחה הראשונית של קרם ההגנה אלא פעולת התמרחות בשנית לאחר הכניסה למים. אני מעולם לא הייתי מעריצה גדולה של קרמי הגנה לגוף, בעיקר בגלל צורתן הנוזלית, כי - היי מי לא אוהב קרם וחול מעורבבים על הגוף?! אבל בצורת הספריי יותר קל לי לזכור להימרח בשנית ואפילו בשלישית. את הספריי הגוף הזה קיבלתי להתנסות בטקס פרס מוצר השנה ותחילה נורא נורא פחדתי שיהיה מדובר בעוד קרם דביק ומסריח. אז נכון, אי אפשר לטעון שהוא לא דביק כלל, אבל הרבה פחות ממה שציפיתי. הריח חלש עד לא קיים, דבר שלחלוטין מעודד שימוש מבחינתי - עוד מוצר חובה בקיץ!

In correspondence to the facial SPF, I have to give also a spotlight to SPF products for the body. The main issue I find troublesome is when one doesn't reapply his\hers sunscreen after having all this fun in the waters. Now, while everybody loves their fair share of sunscreen body lotion with a touch of sand on their bodies (not) I find it best to use spray form lotion. It's as easy as it gets, you spritz and finish, you can reapply as much as you want without the sand ^_^ I recommend as a summer essential Dr. Fishers Wet'n'go sunscreen as it's much less sticky than others I have tried as well has little smell to it. 

Cerma \\ Shower Freshness
*Deodorant


היה לי ברור שאוסיף לרשימה הזו דיאודורנט, כי הוא חשוב בדיוק כמו SPF, הוא זה שמכריע אם אנשים יעמדו לידכן או יברחו לכיוון השני כשיראו אתכן מגיעות. במקרה הזה אני מביאה לכן לדוג' את הדיאודורנט של Crema שהתקבל גם הוא לסקירה באירוע פרס מוצר השנה, אך מאחר ואני אישית פנטית של "דיאודורנטים בריאים" קשה לי להמליץ לכן על דיאודורנט זה. לא משום שהוא לא טוב - הוא מצויין בהחלט, יש לו ריח נעים ושרידות נאותה, הבעיה היא שהוא מכיל אלומיניום, דבר שאני אישית בוחרת להימנע ממנו וממליצה גם לכן :] בכל אופן, לאלו מכן שלא חוששות מאלומיניום בדיאודורנט, אני אשמח להמליץ עליו משום שהריח שלו אלוהי!

It was obvious to me that no list for summer is complete without a deodorant, it's as important as sunscreen in my opinion. I am a huge fan of "aluminum free" deodorants consequently I find it hard to recommend any deodorant, however a lot of my reader pay little attention whether a deodorant has aluminum or hasn't. the aforementioned deodorant by Crema is an award winning antiperspirant I highly recommend for it amazing smell – you really should give it a whiff.  


Ga-De \\ Nail Polishנכון, קשה לומר על לק שהוא לחלוטין מוצר הכרחי, אבל מה הוא הקיץ בלי גוונים צבעוניים ובוהקים על הציפורניים? איך עוד נבטא את שמחת הקיץ וגאולת החופש? הצבעים שבתמונה הם 411 California Sun (צהוב) וגוון 424 Orange Poppy שהם בין האהובים עליי לקיץ. יחד עם זאת, אני מעודדת אתכן להיות יצירתיות ולבחור את הגוונים הכי שמחים והכי בוהקים שאתן תוכלו למצוא ולאו דווקא את אלו שבתמונה. אין דרך טובה יותר לביטוי עצמי מציפורניים מקושטות למופת ^_^

Yes, indeed it is hard to claim that nail polish is essential at summer, but what is summer if not colorful bright finger nails full of summer joy and freedom!? These Ga-De nail polishes are sold in Israel and I find it hard to believe they are sold anywhere else in the world, however, don’t hesitate to use colors – the brighter the better and express yourselves ^_^ 

 *Funailz \\ Nail Polish Strips


אגב, אלו מאיתנו, חסרות הסבלנות, שלא אוהבות לחכות ללק שיתייבש, יש אפשרות פשוט לקנות מדבקות לק וצ'יק צ'ק לקבל עיצוב שמח וקייצי ללא מאמץ או המתנה. (במקרה שלי, גם ללא תאונות מריחה קשות - כן אני עד עדי כך מוכשרת).
את מדבקות הציפורניים ניתן למצוא -כאן- ואם תרצו שאמליץ לכן על עיצובים קיציים שאהבתי הרי לכן כמה:
3> איי סיישל -לינק-
3> זרעי קיץ -לינק-
3> רוח טרופית -לינק-
3> לוריין -לינק-

אגב, אם אתן מתקשות להבין כיצד יש להניח את מדבקות הלק, -כאן- יש סרטון מדריך. בהצלחה ~_^

For the lazy or impatient peaches among us (as I am, ohhh lord I'm so clumsy you won't believe it, I smear everything all the time) I do suggest trying out nail polish strips. They are the easiest way to have an amazing design in no time. 

עד לכאן להיום אפרסקיות, אשמח לשמוע אילו מוצרים הם ההכרחיים שלכן לקיץ?

So that's my summer essentials, I would love to hear your recommandtions for me ^_^ leave me a comment

כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.
ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)

 for any questions, comments, concerns - feel free to contact me on facebook,instagrampinterest or leave me a comment <3
שלכן,

פיצ'.
*PR SAMPLEShare:

19 תגובות

 1. המים התרמליים של אוון הם מוצר חובה אצלי כל השנה! :O)

  השבמחק
  תשובות
  1. חח אני בחורף נוטה לא להשתמש דווקא, אבל בקיץ זה גן עדן!:]

   מחק
 2. אני פה כדי להגיד שהתמונות מהממות! סחטיקה :)
  אני מתה על קרם ההגנה של סבוקלם, ובמיוחד כשהוא לא מריח כמו קרם הגנה.
  נשיקות!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה בובי עבדתי עליהן קשה P:
   אייפון מצלם קקי לצערי
   הוא נפלא!!:)

   מחק
 3. המדבקות לציפורניים נראות כ"כ חמודות וכיפיות!!
  אני לא כ"כ בעניין של לקים כתומים-צהובים, ואני אוהבת גם צבעים עזים בחורף וצבעים כהים בקיץ, אני לא מפלה :)
  פוסט מקסים!

  השבמחק
  תשובות
  1. חחחח צבעים כהים בקיץ בשבילי זה רק על הבהונות, למרות שלפעמים אני גם חוטא :] תודה יפה!!!

   מחק
 4. מכורה לספריי המרענן של avene !
  והדאודורנט של קרמה נראה לי מעולה בדיןק מחפשת אחד חדש!
  פוסט נהדר אהובה

  השבמחק
  תשובות
  1. כןןן הספריי חבל על הזמן ^_^ לאב יו@!

   מחק
 5. אהבתי את השילוב של הכתום והצהוב..יכול להיות שילוב נהדר בנייל ארט. (למרות שאין לי לק צהוב והוא לא נראה עליי טוב לבד)

  השבמחק
  תשובות
  1. כן זה אחד השילובים האהובים עליי בנייל ארט P:

   מחק
  2. כן זה אחד השילובים האהובים עליי בנייל ארט P:

   מחק
 6. הדבר הזה של אוון נשמע מעולה!! פוסט נהדר אהובה!! אני אוהבת עונת מעבר..כשלא חם ולא קר!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה יפה שלי P: אין על עונות מעבר

   מחק
 7. אני גם מרינה, גם אני יותר בחורה של עונות מעבר :) אבל אם כבר לבחור בין קיץ לחורף, אז חורף בלי שום ספק. אני ממש סובלת בקיץ...
  מקדם ההגנה של סבוקאלם מדהים, בגלל שהוא בין הבודדים שלא גורמים לי לאלרגיה אני משתמשת בו קבוע כבר תקופה ארוכה. אגב, רק אני שמתי לב שיש לו ריח קל של שקדים?

  השבמחק
  תשובות
  1. אני אוהבת קיץ רק בגלל האור יום - אם לא זה אז הייתי מעדיפה את החורף כבר P:
   חחחח בקשר לריח של השקדים דווקא לא שמתי לב
   אני הולכת להריח אותו עכשיו ^_^

   מחק
 8. היי!:)
  בנוגע לאוון, הפסריי, האם ניתן לרכוש בארץ? איפה קונים?
  בנוסף האם אחרי ששמה את זה על הפנים את מנגבת אותן? זה לא הורס את האיפור?..

  תודה!:)

  השבמחק
  תשובות
  1. היי בובה :] את הספריי ניתן לרכוש ברשתות הפארם
   את הספריי אני לא מנגבת אני נהנת מהקרירות שלו, אבל את יכולה לטפוח אותו בעדינות על העור. ולא, לי אישית הוא מעולם לא הרס את האיפור ^_^

   מחק
 9. האם עדיין אפשר להשיג את הספריי של avene בארץ? כי להזמין מחו''ל אי אפשר

  השבמחק
  תשובות
  1. היי בהחלט אפשר, הוא נמצא בכל סופר פארם במחלקת הקומסטיקה הבריאה

   מחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig