12 באוק׳ 2015

אנטונים Antonym | נעים להכיר


כשזה נוגע לאיפור, מעטות הפעמים בהן אני בוחלת באמצעים. האהבה שלי לצבעים, לגימורים ולמרקמים השונים הקיימים בעולם האיפור גורמת לי לא מעט פעמים ללכת נגד אידיאולוגיות בהן אני תומכת.

ויחד עם זאת, לעיתים צצה לה חברת איפור שגורמת לי להרגיש מעט יותר טוב עם עצמי על כך שאני לא מכניסה חומרים מזיקים לגופי, שאני גם שומרת על הסביבה בתהליך ואפילו מעודדת מיחזור.

היום אדבר על חברה המוגדרת Eco Chic בגין היותה אורגנית, אקולוגית, שומרת על הסביבה וכך גם על גופנו: Antonym


את אנטונים Antonym גיליתי לחלוטין באופן אקראי בשיטוט לילי אחר קוסמטיקה "בריאה" יותר. מזה זמן רב אני מוטרדת בנושאים שונים מתחום ההיפוכונדריה כגון: פארבנים, שמנים מינראלים, טלק ועוד. תרתי אחר חברה שבין מרכביה אתקשה למצוא את אלו ואחרים מזיקים רבים. 

באתר אנטונים נתקלתי בהבטחה מרשימה למדיי: "קו‭ ‬המוצרים‭ ‬של‭ ‬אנטונים‭ ‬משלב‭ ‬את‭ ‬הטכנולוגיה‭ ‬הכי‭ ‬עדכנית‭ ‬עם‭ ‬המרכיבים‭ ‬הטובים‭ ‬ביותר, אריזות‭ ‬אקולוגיות‭ ‬ואפס‭ ‬סובלנות‭ ‬להתעללות‭ ‬בבעלי‭ ‬חיים‭ .‬המוצרים‭ ‬אינם‭ ‬מכילים‭ ‬פאראבנים‭, ‬ניחוחות‭ ‬סינתטיים‭ ,‬סולפטים‭ ,‬תוצרי‭ ‬לוואי‭ ‬של‭ ‬נפט‭ ‬או‭ ‬כימיקלים‭ .‬כל‭ ‬מוצר‭ ‬ומוצר‭ ‬קיבל‭ ‬את‭ ‬אישור‭ ‬אקוסרט‭ ,‬אשר‭ ‬מבטיח‭ ‬שהרכיבים‭ ‬בו‭ ‬הינם‭ ‬טבעיים‭ ‬וגם‭ ‬משמש‭ ‬כבדיקת‭ ‬איכות‭ ‬לתהליכי‭ ‬הייצור‭, ‬אריזה‭ ‬ואיחסון."

אז הם גם אוהבים בע"ח, גם אוהבים את הסביבה וגם רוצים לעזור לי לשמור על הגוף?! כמובן שקפצתי על ההזדמנות והזמנתי לי סומק להתנסות ראשונית, ודי לי לומר שאחריו, הגיעו עוד כמה מוצרים להתגורר במגירת האיפור שלי.


הסומק הראשון אשר הזמנתי, נקרא על שמי (הייתי רוצה..חחח) PEACH, ואכן מדובר בסומק מקסים ואפרסקי בעל טקסטורה רכה מאוד אשר, אעז לומר, מזכירה את הסמקים של חברת Hourglass

בסומק ניתן להבחין במספר גוונים רכים השזורים זה בתוך זה על טהרת הורוד, הכתמתם וצהבהב. הגוונים בשילוב עם אריזת הבמבוק היפה הזו - מוציאים ממני את פאנטית האסתטיקה היפאנית שבי.

הסומק יתאים בעיקר לבהירות שכן אני, מעט שחומה מדי עבורו, ולמרות גווניו המרשימים, הוא מעניק לי חמימות עדינה לתפוחי הלחיים אך לא יותר מכך. אם את מחפשת את הפיגמנט העוצמתי, הייתי דווקא ממליצה לך את הסומק Coopper שמופיע גם בפוסט זה. אם כבר הזכרתי את הסומק Coopper* מן הראוי שאדבר גם עליו. הסומק התקבל בהשקה ססגונית בערב העצמה נשית, יחד עם עוד מספר מוצרים אשר יופיע בפוסט זה. במבט ראשון, פחדתי שיהיה מדובר בגוון ככה מדי עבורי, אך בימי הקיץ הוא כיכב כספק סומק\ ספק ברונזר\ ספק הייליטר על צידי לחיי והעניק מרזה קורן וקיצי.

גם הוא בדומה לאחיו, Peach, שזור ממספר גוונים שונים, הפעם כהים יותר כגון ברונזה, ורוד עתיק ונגיעות זהב. אך הוא בעיניי השילוב המושלם עבור בחורה העצלנית (כמוני) שרוצה לקבל שלושה מוצרים ושלושה שימושים במשיכת מברשת אחת, גם הסמקה, גם חימום וגם הארה. מוצר משובח!


ואם כבר במוצרי אבקה עסקינן, אכיר לכן דווקא פודרה המשמשת אותי כברונזר מאט מושלם לגוון עורי: מייקאפ פודרה בגוון Dark*.
היא אומנם נקראת "מייקאפ פודרה" אך למעשה אני משתמשת בה כברונזר, ואגב, הייתי מאושרת אם גם לגווני הפודרה היו שמות חמודים ומגניבים ^_^

בכל אופן, אני סוטה מהנושא, קשה לי לסקור את המוצר תחת הכובע: "פודרה מייקאפ" משום שזה ממש לא השימוש שלי במוצר. לו הייתי שחומה, אני מאמינה שיכולתי לתת סיקור ראוי יותר, אך מאחר ומדובר בגוון ברונזר מהממם אתוודה שבמקום להחליף את המייקאפ פודרה הזה, החלטתי להשאיר אותו ולהוסיפו אל ארסנל הברונזרים שלי.

השימוש העיקרי שלי בו הוא אינו חיטוב הפנים אלא חימום הפנים בלבד, אני מרגישה שאפקט ההצללה עמו נשאר מספר שעות רב, כך שבהחלט, אם את מחפשת ברונזר עם תת גוון חמים אך לא יתר על המידה, זו בחירה מצויינת.


וכמובן מעט סווטצ'ים:
משמאל לימין: פיצ', קופר, ברונזר. 


כמו כן, אנטונים מתהדרים בליין מברשות סיננטיות נרחב ומקולקציה זו יש לי שתי המלצות ואכזבה אחת.


על מנת להשאיר את האכזבה מאחור, אתחיל דווקא איתה, וזו מברשת הסומק שמספרה 2*. אני מוצאת שהמברשת קטנה מדי עבור פני, ולכן אני נדרשת לחזור שוב ושוב אל הסומק כדי לקחת ממנו עוד חומר. אולי נשים עם פנים קטנות יותר יהנו מהפ'יצר הזה, אך אני אישית מתקשה מאוד, שלא לומר מתעייפת מהצורך לטבול את המברשת פעם אחר פעם בסומק על מנת לאסוף את החומר.


עכשיו, שאותה האכזבה מאחורינו, שתי מברשות בארסנלי אשר מומלצות בהחלט.

הראשונה, הינה מברשת הקונטור שמספרה 3* אשר עושה חיטוב מרהיב לעצמות הלחיים! אין צורך לעשות אפילו פני דג, היא מאוד מדוייקת! הסיבים הרכים נעימים מאוד והם אוספים בדיוק את כמות החומר הדרושה לחיטוב מרשים.


המברשת המומלצת השנייה, היא בסט סלר מטורף של החברה, הלא היא: מברשת הקבוקי.
נתחיל מכן שהיא מגיעה בתוך נרתיק מקסים, שעוזר להגן עליה מפני אבק (ותכלס, אריזה טובה ממש מכריעה במקרה שלי בין קניית מוצר או זניחתו).

המברשת הזו פשוט גאונית, היא רב תכליתית וכה מגוונת: למייקאפ נוזלי, למייקאפ מוצק, לפודרה אבקתית או פודרה אבן, לטשטוש סומק או ברונזר, שימושים רבים למתוקה הזו! סיבי השיערה אומנם סנטטיים אך אינם שותים את המייקאפ הנוזלי וכך גם ניתן למקסם את השימוש במייקאפ. אה, והחשוב מכל: הם כה ר-כ-י-ם, פשוט לא יאמן. כמו זנב של סנאי, רך ומתלטף.

מומלצת בחום ואין לי ספק מדוע היא Best Seller!


אסכם ואומר, שאם אידילוגיה סביבתית חשובה לך, אם את בוחלת במוצרים שאת מניחה על פנייך ואם אוהבת חיות הנך, בהחלט חברה משובחת שראוי להכירה.

אגב, אני כבר שמתי עין על הפלטה הזו -לינק- שטרם ברשותי, אך אני כבר חומדת אותה. 
האם לדעתכן כדאי לי להתנסות בה ולדווח חזרה רשמים!?

נ.ב-
שנייה לפני סיום הפוסט אני רוצה לעדכן אתכן, כמו שרבות מכן יודעות, עבדתי בימים האחרונים על עיצוב מחדש של פיצ' פליז.
עקב כשל טכני איני מצליחה להשיב את תיבת התגובות של פייסבוק, ולכן כל מי שהשתתפה בהגרלת השנה שלי -כאן-
והשאירה הודעה דרך פייסבוק, הודעתה נחמקה.
אני מאוד אעריך אם תוכלו להכנס ולהגיב שוב כדי שתוכלו לקחת חלק בהגרלה. עקב המצב המסתכל, החלטתי להאריך את ההגרלה עד ה1.11 כדי שכל מי שתגובתה נמחקה, כן תזכה להשתתף בה. אתכן הסליחה!אם אהבתן את הפוסט אל תהססו ולחצו על אמוג'יקון "love" בתחתית העמוד 3>


כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.

ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)

for any questions, comments, concerns - feel free to contact me on facebook,instagrampinterest or leave me a comment <3
שלכן,

פיצ'.

*גילוי נאות - מוצרים מסומנים בכוכבית התקבלו לסקירה. 

Share:

25 תגובות

 1. העיצוב החדש יפהיפה והפוסט נהדר! מתה להתנסות באנטונים אבל העוצר חזק ממני

  השבמחק
  תשובות
  1. חחח לגמריי מבינה אותך עם העוצר, כבר חודש לא קניתי שומדבר חדש!! תודה בובה!

   מחק
 2. את מהממת!
  המוצרים נראים מדהימים :)
  תתחדשי על העיצוב בובה!

  השבמחק
 3. פוסט מעולה! וחברה שהגיחה בזמן הנכון...
  אשמח בעתיד לראות אותם על פנייך...
  דבר אחרון- נראה כי בשל היותם אקולוגיים הם גם טיפה יקרים יותר וחבל:(

  השבמחק
  תשובות
  1. כן הם די יקרים לצערי, אני באמת מאמינה שזה קשור למרכיבים :\
   וכן, בהחלט אעשה מדריך בערוץ שלי בקרוב איתם :]

   מחק
 4. פוסט מקסים אהובה!! ואהבתי מאוד מאוד מאודדדד את העיצוב החדש!!! תתחדשי אהובה, ושאפו! נשיקות

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה אהובה!! אני מלאת געגועים אלייך!

   מחק
 5. משגעת!! פוסט נהדר בהחלט עושה חשק לנסות... יהיה נחמד אם תוסיפי מחירים לידיעה כללית 💜

  השבמחק
  תשובות
  1. צודקת!! האמת לפעמים אני מרגישה שאם אני שמה מחיר זה כאילו אני דוחפת לקנות, ואז לא נעים לי חחח כי אני רק רוצה להכיר לכן את המותג, ולא לדחוף אותו :]

   מחק
 6. ואו המיקאפ פודרה בגוון הכהה מושלמת לברונזר ! אני רוצהההה

  השבמחק
 7. פוסט מעולה מותק! כפי שאת יודעת, אני די משוחדת כי אני אוהבת את כל המוצרים של אנטונים :)
  אגב, באופן פרדוקסלי, למרות שיש לי פנים רחבות יותר ממך, אני דווקא מוצאת שמברשת הסומק גדולה מדי לטעמי, ואני מעדיפה בהרבה את מברשת הקונטור על פניה!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה אהובה! חחח את "קצת" משוחדת חחחחח הפנים שלך לא רחבות יותר, אין מצב!

   מחק
 8. Peach נראה משגע..
  הכל נראה סופר איכותי!

  השבמחק
 9. נראים כמו מוצרים מעולים!!!!!! פוסט נהדר בובה!!!

  השבמחק
 10. מוצרים מעולים! תתחדשי על העיצוב!

  השבמחק
 11. מאוהבת במוצרי אנטונים, בהחלט חברה מצויינת!

  השבמחק
 12. יש לי הרושם שאנטונים היא כמו האיניספרי של המותגים הישראליים חחח... (אנטונים זה ישראלי או שאני טועה??)
  הכל נעשה עם חשיבה על הסביבה.. נפלא!

  הגוונים אכן מרהיבים, ומאוד פיתית אותי עם הטענה שהם דומים לhourglass!

  השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig