6 בינו׳ 2016

טאג סיכום שנה | 2015שנת 2015, היית חתיכת שנה.
שנה של שינויים, שנה של צמיחה, שנה של אהבה, שנה של חברות, שנה של פרידות.

בשנת 2015, התחתנתי עם אהבת חיי לאחר 10 שנות זוגיות מאושרת (וטפו טפו טפו עוד 100 שנים כאלו).
בשנת 2015, נפטר סבי שגידל אותי, חינך אותי ולימד אותי להיות האישה העצמאית שאני היום.
בשנת 2015, סיימתי את התואר הראשון שלי.
בשנת 2015, סיימתי את לימודי תעודת ההוראה שלי.
בשנת 2015, עברתי דירה.

עוד הרבה קרה ב2015, לי בפרט - אך גם בעולם הביוטי בכלל. שנת 2015 הציגה טרנדים שובי לב כגון קונטורינג, סטרובינג ועוד... 2015 הייתה תוססת - מעניין מה 2016 מחזיקה בשרוולה עבור אוהבות הביוטי?!


התחזית שלי ל2016: אני צופה שצבעי הפסטל יהיו חזקים מאוד, שעור מלוחח היטב יהיה צו האופנה והדגש הגדול ביותר יהיה על העיניים, מי יודע אולי עדשות צבע!? בעוד שנה נראה האם צדקתי בתחזית שלי ^_^

פיצ'ה הוביס יצרה טאג סופשנה שמאוד מצא חן בעיניי, אז החלטתי להראות לכן מי היו מוצרי השנה שלי, ואשמח לשמוע בתגובות מה היה מוצר השנה שלכן?

תגלית השנה


לפני מספר חודשים יצרה איתי קשר בחורה מקסימה בשם טליה, את טליה הכרתי כמנהלת קבוצת מכורי אחסון וארגון בפייסבוק.  באחת משיחותינו סיפרה לי טליה שהיא עומדת לפתוח עסק קטן כחול לבן של מגירות אקריליות איכותיות במחירים נוחים.

כמובן שהתלהבתי נורא מהרעיון, איזו מכורת איפור לא תשמח שסופסוף נוכל לארגן את אוסף האיפור שלנו בגאווה במגירות נוחות?! תמכתי בה ועודדתי אותה שאכן מדובר ברעיון מצויין.

עברו כמה שבועות, וטליה המקסימה השיקה את האתר שלה That Glam Gal, והמחירים באמת היו כ"כ מצויינים שאני לא יכולתי להתאפק והזמנתי ממנו פעמיים

מעבר לכך, טליה הפתיעה אותי ושלחה לי עוד סט מגירות* לסקירה. כך שעתה אני הבעלים הגאים של שלושה סטים!

המגירות כולן עשויות אקריל מאוד איכותי וחזק, ובגלל שהן כולן באותו הגודל אני יכולה להניח אותן אחת על גבי השנייה בצורה מושלמת וללא סכנת נפילה.

המגירות האלו עשו לי את השנה, הן לחלוטין התגלית הכי מוצלחת לשנת 2015, אני כה נהנית מהם וכה אוהבת אותן שאני זוממת ללא הפסקה להזמין לי עוד. וגם הידיעה שהעסק בבעלות טליה, שהיא אדם מקסים ואחראי, עוד יותר מעלה לי את אהבתי את המגירות.

טליה עושה את שירות הלקוחות בעצמה, והיא תמיד זמינה לכל שאלה שתרצו בפייסבוק, בדר"כ המשלוח מגיע תוך יום עסקים אחד הבייתה שגם זה תענוג!מהפך השנה

בעוד שלא מעט מחברותיי לבלוגיספירה בחרו לדבר על איל מקיאג' כעל מהפך השנה, אני דווקא בחרתי לדבר על חברת סמאשבוקס Smashbox.

החברה לדעתי עשתה מהפך אדיר, מעוד חברה מקצועית ולא נגישה, בה כל מוצר זר, קר ומנוכר  - הפכה לחברה שמספקת מענה לטרנדים מתחום היופי במהירות שיא, ואפילו לנו הישראליות, שמקבלות תמיד את שאריות הטרנדים מאשר העולם, הביאה סמאשבוקס אלינו את הטרנדים החמים ביותר, ובמהירות רלטיבית!

אם בראשית הפוסט הזכרתי את טרנד הקונטורינג, אז השנה הושקו מוצרי קונטור "יבשים" וכמו כן "רטובים" כגון פלטת הקונטור האבקתית, המכילה שלושה גוונים: הצללה, חימום והארה. וגם את הקונטור סטיקס, שאין ברשותי, אך הם הצורה ה"רטובה" ליישום טרנד זה.

תוספות נפלאות שלא היו רווחות במדינת ישראל, הן פלטות צלליות כגון full Exposure הנידיות וDouble The Exposure המגוונת יותר. אומנם את שלי אני רכשתי באתר ספורה האמריקאי עם חברת שילוח כשנה טרם השקתן בארץ, אך עצם הגעתן ארצה הינה הפתעה נעימה, שכן מעט חברות בחרו לייבא פלטות כה מגוונות אל ארצנו עד כה.

השנה, ללא ספק סמאשבוקס הראתה למתחריה שמדובר בחברה רצינית, המשקיעה לא מעט מאמצעים ביחסי ציבור ובהאזנה ללקוחה הישראלית שדורשת שגם מדינת ישראל תתעדכן בטרנדים החמים בעודם קיימים ולא אחרי שהם חולפים באיחור של שנה או שנתיים.

-את מוצרי סמאשבוקס ניתן להשיג ברשת אפריל-Hype השנה


לפני זמן מה פרסמתי תמונה הומוריסטית באינסטגרם (לא עוקבות אחרי!? -קליק כאן-), התמונה היא הדגמה לשימוש "מוטעה" של אחד המוצרים המדוברים ביותר השנה: שמפו יבש*.

בעוד שיש לי את הHoly Grail שלי והוא השמפו היבש של אמיקה Amika, התענוג הזה אינו זול כלל (כ90 ש"ח לגודל מלא או כ40 ש"ח לגודל נסיעות). אחד היתרונות הבולטים שלו לעומת זאת, במיוחד עבור בעלת שיער שחור כמוני, היא העובדה שהוא שקוף לחלוטין היות והוא מכיל אבקת אורז שסופגת את שומן הקרקפת.

יחד עם זאת, לא כל אחת יכולה לעמוד בתג המחיר הכבד, ואז הגיע באטיסט Batiste לחיינו! רק 26 ש"ח, נעים לכיס בהחלט!

נכון, כפי שאתן רואות שימוש מוטעה במוצר יכול להביא לתוצאות מצחיקות. אם שיערך בהיר - את חסינה, אם שיער ברונטי וכהה מכך, הקפידי לנער את הבקבוק היטב לפני השימוש ולהתיז אותו במרחק של כ20 ס"מ משורש השיער. לאחר מכן יש לעסות את הקרקפת והשיער כדי שמוצר יספג ולא ישאר זכר לטלק שכה נחוץ לספיגת השומן.

הסיבה שהשמפו היבש, באטיסט וגם אמיקה, נעשה כה פופלארי ואהוד, טמונה בכמה עובדות מעניינות:

1. כשאת חופפת פחות את עוזרת לשיערך להיות בריא יותר שכן חפיפה תכופה אינה בריאה והופכת את השיערה ליבשה ושברירית. 
2. שמפו יבש מוסיף נפח חינני לשיער וכמו כן ריח נקי ורענן.
3. השמפו היבש חוסך לך זמן יקר, שאותו את יכולה להשקיע בארוחת בוקר בריאה לדוג'.
4. פעולת "שטיפת השיער" חוסכת במים!  (דבר חשוב במדינה כמו שלנו)

אגב, אם עשיתן את "הטעות" שלי, העבירו את השיער במגבת יבשה כדי להפטר מה"לובן".

-את באטיסט ניתן לרכוש ברשת סופר פארם-
-לרכישה שמפו יבש אמיקה-


מוצר שיער השנה

מאז שנכנסתי לעשור השני בחיי, אני נאבקת עם נשירה וקרקפת יבשה. עד שהכרתי את סדרת Hydra Clinic התקשיתי למצוא את ה-מוצר, שיעודד את הקרקפת היבשה שלי לייצור שומן כלשהו. בין ניסיונותיי להעשיר את הקרקפת בשומן עברתי בין טיפולי שמן לשיער, הפסקתי לשטוף את השיער באופן תכוף וניסיתי שלל מסכות מעשירות. 

הכל עבד בערך, בחצי כוח, לעיתים עבד ולעיתים אבד ואז ללא שום אזהרה גם הפסיק מלעבוד, אם הקרקפת קיבלה מעט לחות אז הנשירה התחילה לגבור, וההיפך. 

היו מוצרים שהפכו את השיער למבריק וחיוני יותר, היו מוצרים שהעצימו את צבעו השחור והיו מוצרים שגם פשוט לא עשו עבורי מאום, כמו שבטח קראתן בפוסט השיער שלי -כאן-. אבל לא באמת תיקלו את הבעיה הגדולה שלי.

ואז מצאתי את חברת Hair Clinic. חיי השתנו! אומנם, יש קושי למצוא את המוצרים משום שהשמפו, המרכך והמסכה לא ימכרו ברשתות הפארם, אלא ברשת קטנה ולא כ"כ מוכרת, ולה 4 סניפים סך הכל.

הסדרה עצמה נקראת Hydra Clinic ומטרתה הינה להגמיש, לחח ולטפל בקרקפת יבשה. לא השתמשתי בסדרה יותר מפעם בשבוע, פשוט אין צורך ביותר, במוצרים לא זולים ובמקרה הזה A little goes a long way. 

עוד סיבה שאלו הם מוצרים השנה שלי היא שהם לא מכילים פארבנים, SLS, או חומרים רעים אחרים. הדבר שהרשים אותי יותר מכל, הוא האפקט לאורך טווח. אני משתמשת בהם לסירוגין, כאמור פעם בשבוע, והאפקט לא נעלם עם חפיפה במוצר אחר. הנשירה פחתה משמעותית והקרקפת מרגישה יותר טוב (אומנם יש לה עוד דרך ארוכה לשיקום מלא).מוצר טיפוח השנה


אחד ממוצרי הטיפוח שנהנתי מהם באופן רציף לאורך השנה כולה הוא ה-Hydra Plumping Re-Texturising Serum של קילס Kiehl's. 

את אהבתי למוצרי הטיפוח של קילס הפגנתי לא פעם (-כאן-לדוג') לאור הטקסטורות הנהדרות של מוצרי הטיפוח שלהם, וגם הסרום הנפלא הזה לא נופל באיכותו.

הטקסטורה הג'לית הקלילה שלו עוזרת לו להיספג ממש מהר אל תוך העור, פחות משלוש שניות והעור שותה את הסרום בשקיקה. בימי החורף הקרים במיוחד הוא הנשק הסודי שלי, אני טופחת אותו מעל לעור רענן אחרי הטונר שלי (אם אתן לא יודעות את צעדי שגרת הטיפוח, להלן מדריך -פה-), מחכה כמה שניות וממשיכה עם קרם לחות. 

חובת הניסוי עליכן! מוצר משגע שלחלוטין עשה לי את 2015.

-ניתן לרכוש בחנויות רשת קילס בקניון רמת אביב או בדיזינגוך סנטר תל אביב- 
שפתון השנה

כן, שפתון המאט עמיד של עופרה הידוע כLong Lasting Liquid Lipstick של עופרה Ofra הוא ה-שפתון הכי מדובר ברשת, ולכן הוא פשוט חייב להופיע ברשימת מוצרי השנה שלי. 

שפתון השנה אינו רק גוון אחד, כאובססית לשפתונים אני פשוט לא מסוגלת לבחור רק בגוון אחד בלבד! זה עונש עבורי, תבינו! ולכן, אדבר על טהרת המוצר עצמו: על איכותו הגבוה והמרשימה, מרקמו המוסי שנמרח בצורה אחידה ונעימה על השפתיים, אטימותו שלרוב אין צורך ביותר משכבה אחת ועמידותו המנצחת משקאות ומאכלים משלל סוגים. 

בעולם השפתונים העמידים קיימים שפתונים רבים המייבשים את השפתיים, מקלפים אותן, וזורעים בהם נזק ששום וזילין לא יכול לתקן - זה ממש לא המקרה עם עופרה.

שום שפתון, מעולם, לא דהה בצורה אלגנטית יותר, נשאר זמן כה רב והיה קל להסרה בסוף היום. 

חברות, השפתונים העמידים של עופרה הם היסטריה מטורפת, והם לחלוטין מוצר השנה שלי.

ועכשיו תשאלו - למה פיצ'? למה בלי סווטצ'ים? בפוסטים הקרובים אעשה פוסט ענק ומרוכז של כל הגוונים שברשותי, אתן לכן סקירה מקיפה על כל גוון וגוון וכך תתמצאו בקלות יתרה בין הגוונים השונים.

לינק לרכישה מחכה לכן ממש -כאן- בדיוק נעשה חידוש מלאים, אז אם יש גוון שאתן זוממות עליו, עכשיו זה הזמן!


מייקאפ השנה

בפוסט הקודם שלי הצגתי בפניכן מדריך לזיהוי תת גוון העור שלכן (-קישור-) ובו גם סקרתי שני מייקאפים מדהימים שפשוט עשו לי את השנה!

הראשון של עופרה Ofra, ונקרא "כיסוי אבסולוטיAbsolute Cover שמקנה לי עור מושלם מושלם מושלם עם כיסוי בינוני בגימור מאט.
והשני של לוריאל l'oreal הידוע כ-"אינפאליבל" Infallible, בגימור מאט אבסולוטי ועמיד לאורך יום שלם.

שניהם מאוד דומים בביצועים אך שונים בתת גוון, בעוד שAbsolute Cover בעל תת גוון חם (צהוב), הInfallible הוא דווקא בעל תת גוון קר (ורוד). לאור היותי בעלת תת גוון ניטרלית, שניהם יושבים עליי מצויין - אבל בעירבוב של שניהם מתקבלת הרמוניה אמיתית.

השילוב של השניים יוצרים עבורי את מייקאפ השנה שלי!

-לינק לרכישה לוריאל-
-לינק לרכישה עופרה-


צלליות השנה

לא ארחיב במילים על פלטת הנייקד הראשונה, המקורית, האורגינלית. מי כאן לא מכירה את NAKED של Urban Decay? זו פלטת השנה שלי ללא ספק!

היא מכילה את כל הגוונים היום - יומיים שלי, גווני החום הטבעיים שאני כ"כ אוהבת ומשתמשת בהם מדי יום - ביומו.
אין לה תחליף - היא האחת.

-לינק לרכישה


הייליטר השנה


כצפוי, אני שמה לב כיצד עופרה OFRA משתלטים לי על הפוסט. הם פשוט חברה משכמם ומעלה. כל מוצר בול!
ההייליטרים You Glow Girl* ו- You Dew You* הם פרי אהבתם של חברת קוסמטיקה מקצועית (עופרה) ובלוגריות אהובות (Dupe that). 

מכיוון שכתבתי לכן סקירה מקיפה כבר על שני ההייליטרים המושלמים האלו -כאן-, אוסיף ואומר שמזה זמן רב לא ראיתי מרקם כה רך ומשיי עם פיגמנט כה עשיר כמו של הצמד חמד הזה.

הייליטר השנה אם לא הייליטר המאה. קונטור השנה

למרות שהוא לא הופיע הרבה בבלוג, המוצר הקטן והחמוד הזה עשה לי את החתונה. (מהפוסט -הזה-) ורק על זה מגיע לו להופיע כמוצר השנה. מדובר במייקאפ סטיק של MAC הנושא גוון עמוק במיוחד (מספר 8) שפשוט נהדר ליצירת קונטור.

המרקם שלו רך אך יציב, ניתן לייצר איתו את תווי הפנים ללא פחד שישבר, אך יחד עם זאת, קל נורא לטשטש אותו.

השנה, את רוב הקונטור עשיתי איתו, ממליצה בחום!

-ניתן לרכוש בחנויות מאק או כאן


סומק השנה

הפרמידה הורודה* 3D Pyramid Blush של עופרה, היא השקה יחסית חדשה, נדמה לי שהוא ברשותי כחודשיים בלבד אך מהרגע שהיפיוף הזה הגיע לידי, אני ידעתי שזו אהבה. (בדומה מאוד לאחיו, פרמידת הברונזרים שהפכה מהר מאוד למוצר חימום הפנים המועדף עליי).

אני משתמשת בו כל יום, בוחרת לי גוון אחר מתוך הארבעה, וחוגגת. הפיגמנטיות בו עשירה, וכאבקות נוספות של עופרה, המרקם רך ונעים. המבחר של הגוונים מאפשר לי לקחת את הפרמידה המתוקה הזו איתי בתיק, ולגוון מדי יום בגוון הסומק!מסקרת השנה

את מסקרת השנה שלי הבאתי איתי מפראג, כפי שזכור לכן מהפוסט -הזה- וכפי שאתן בטח מזהות מדובר בRoller Lash רולר לאש של בנפיט Benefit. זו הייתה מסקרת ה2go שלי.

לכל אירוע, היא שירתה אותי נאמנה. לא נמרחה, עשתה לי ריסים ארוכים והכי חשוב, החזיקה את הסלול לאורך כל היום. מוצר נהדר ששווה לנסות!
מוצר גבות השנה

אל תהרגו אותי, כן, עוד מוצר עופרה! מה אעשה שהם באמת כ"כ מוצלחים?!

למרות ששיערי שחור, ג'ל הגבות של עופרה* בגוון Brown יושב עליי נפלא. נכון שכתוב שמדובר באיליינר על האריזה אבל המוצר עצמו פשוט יוצר גבה On Fleak. (השם לא משנה, זה התוצאות גבירותיי)

בעזרת מברשת #04 של מיקיילה אני משרטטת לי באירועים מיוחדים בלבד (אני מתקמצנת על החומר חחח) גבה הנראית טבעית מצד אחד, אך עם נוכחות מצד שני. 

הג'ל די סלחני, ואפשר לעבוד איתו במהירות מתונה עד שכל שיערה ושיערה תיפול למקומה הטבעי והנכון. 
איילינר השנה

אם אתן קוראות אדוקות של פינת אהובי ומאכזבי החודש -קישור-, אתן מזהות את האיליינר הזה.

חברת Dolly Wink היא החברה האהובה עליי בעולם בכל הנוגע לתחום האיליינר. המכחול של האיילינר פשוט דק, גמיש ומדוייק. לא מפליא אותי שהוא מוצר השנה שלי כבר שנה שנייה ברציפות! 

-לינק לרכישה-Fail השנה

הגענו לסוף הפוסט, ואחרי שדיברתי וסיפרתי לכן על כל מוצרי השנה שלי, הגיע הזמן לאותו רגע לא נעים בו אתן שואלות "פיצ', אהבת כה הרבה, אבל מה לא אהבת?"

אז תשובתי, היא שהשנה לא אהבתי את שירות Beauty Box* כלל. לצערי, לאחר שהתחלפו הבעלים ציפיתי שהקופסא תשיב עטרה ליושנה ותהיה דומה יותר לקופסאת הביוטי בוקס המקורית שנמכרת בחו"ל.

לדאבוני, לקוחות החברה ואני, כמישהי שקיבלה את הקופסאות להתנסות בחינם קיבלנו מענה לקוי של שירות הלקוחות, תכתובת האי-מיילים מול יחסי הציבור הייתה חד צדדית ולוקה בחסר, הקופסא עצמה דלה וחוזרת על עצמה. כך ש...
לצערי, ביוטי בוקס היא אכזבת השנה.אז עד לכאן להיום, מקווה ש2015 האירה לכן פנים ואשמח שתספרו לי מה התחזית שלכן ל2016?

SHOP THIS POST | לרכישה ברשת:

♡ מוצרי אחסון של That Glam Gal |-לינק לרכישה-| מחירים משתנים
♡ שמפו יבש של אמיקה |-לינק לרכישה גודל נסיעות-| 39 ש"ח |-לינק לרכישה גודל מלא-| 88 ש"ח
♡ סדרת Hydra Clinic של Hair Clinic |-לינק לרכישה-| מחירים משתנים
♡ Absolute Cover של Ofra | -לינק לרכישה- | 160 ש"ח.
♡ Infallible 24H-Matte של L'oreal | -לינק לרכישה- | 80 ש"ח.
 You Dew You \ You Glow Girl |-לינק לרכישה- | 96 ש"ח.
♡ Naked Palette של Urban Decay | -לינק לרכישה- | 60$.
♡ פרמידת סמקים של עופרה |-לינק לרכישה-| 214 ש"ח.
♡ פרמידת הברונזרים של עופרה |-לינק לרכישה-| 214 ש"ח.
♡ רולר לאש של בנפיט |-לינק לרכישה-| 24$.
♡ ג'ל לגבות מבית עופרה |-לינק לרכישה-| 115 ש"ח.
♡ מברשת לגבות #04 של מייקילה |-לינק לרכישה-| 79 ש"ח.
♡ איילינר של Dolly Wink |-לינק לרכישה-| 12$


כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.

ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)


for any questions, comments, concerns - feel free to contact me onfacebookinstagrampinterest or leave me a comment 

שלכן,
פיצ'.


*גילוי נאות
Share:

26 תגובות

 1. האמת שלא חשבתי על זה, אבל סמאשבוקס באמת עשו מהפך לא קטן, השנה יצאו מוצרים ממש מוצלחים שלהם!
  את מהממת והפוסט מעולה, ממש אהבתי :)

  השבמחק
 2. מקנאה במגירה הזאת... של עפרה

  השבמחק
 3. השפתונים של עפרה הם ללא ספק שפתוני השנה !

  השבמחק
 4. המגירה של שפתוני עפרה פשוט מרהיבה! חולקת איתך את המסקרה הפייבוריטית של השנה - ממש התבאסתי כשהיא נסתיימה לה!

  השבמחק
  תשובות
  1. כבר אמרתי לך שיש לנו טעם דומה?! חחח

   מחק
 5. הארגונית האלו הן a life saver, כל מה שאני צריכה בעצם :P
  וקיהל'ס.. חושקת בהם זמן מה, חבל שהסניפים שלהם מצומצמים.
  בלי קשר לפוסט אשמח להמלצות שופינג בפראג (לא מצאתי פוסט בנושא החשוב הזה בבלוג)

  השבמחק
  תשובות
  1. שמעי הארגוניות של טליה מדהימות בעייני שאין מילים, פשוט שיא השלמות. אני אשתדל להכין פוסט המלצות לשופינג בפראג בקרוב :)

   מחק
 6. נראה שהייתה לך שנה מדהימה ����

  השבמחק
  תשובות
  1. תלוי איך מסתכלים על זה...שנה טובה מקסימה!

   מחק
 7. יופי של פוסט! שפתוני OFRA פשוט מעולים... מעולים

  השבמחק
 8. בהחלט מסכימה לגבי פייל השנה!!! פוסט נהדר יפה שלי!!

  השבמחק
  תשובות
  1. כן הוא לחלוטין פייל! תודה יקירה!

   מחק
 9. המתנות האלה משגעות, בכלל הפוסט שלך הורס!

  השבמחק
 10. השמפו היבש הוא לגמרי ההייפ השנה :) אני שמחה שבטיסט חזרו, ועוד עם מגוון רחב יותר של מוצרים.
  ואני מסכימה איתך לגבי הביוטיבוקס [או גלוסיבוקס, או איך שלא קוראים לזה עכשיו]. קונספט עם פוטנציאל עצום שפשוט מתפספס פה פעם אחר פעם אחר פעם. חבל :/

  השבמחק
  תשובות
  1. נכון בדיוק כך, יש להם אפשרות להיות פורצי דרך והם מסתפקים בבינוניות במקרה הטוב

   מחק
 11. הייתי בטוחה שתגידי שקאמבק השנה הוא של איל מקיאז'!! ;) אבל סמאשבוקס לגמרי הפתיעו גם, את צודקת לגמרי.

  מאיפה השגת את הנייקד??? אני הזמנתי בזמנו אבל היא הייתה מזוייפת לצערי, ועשתה לי המון נזק :(

  את מאמינה שעוד לא ניסיתי אף שפתון נוזלי של עופרה, וגם לא את המסקרה המהוללת הזאת של בנפיט??? לגמרי ברשימת ה"טו-דו" שלי. ;)

  האמת שרק לגבי הביוטיבוקס הופתעתי בפוסט. לא הייתה אפילו קופסה אחת שאהבת? :( חשבתי שהאחרונה של הכריסמס הייתה דווקא די מוצלחת!

  השבמחק
  תשובות
  1. יאפ, היו כמה קופסאות נחמדות, אבל לא משהו שווה את הכסף, בעיקר מוצרים שלא מותאמים אישית עם שירות לקוחות גרוע

   מחק
 12. היי איזה גוון את במייקאפ של עופרה? ואיזה במאק..?

  השבמחק
  תשובות
  1. היי :) אני בעופרה 04, ובמאק אני
   NC30 בחורף
   או
   NC35 בקיץ

   מחק
 13. אוי השפתונים של עפרה. שלמות! גם הפירמידה המהממת :)
  איזה יפה סידרת אותם, ממש עושה חשק לצבוע/לצייר איתם ;)

  השבמחק
  תשובות
  1. חחחח תודה אהובה!!! גמאני חשבתי לעצמי שיהיה כייף לצבוע איתם!:)

   מחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig