26 בינו׳ 2016

מברשות מיקיילה | מתחת לראדר


מדי כל כמה חודשים אני מנסה להשתדרג ולהביא אליכן פינות חדשות ומעניינות. הפעם, פתחתי פינה חדשה, שאני מקווה, שתמצא חן בעיניכן.

מן הכותרת אתן כבר מבינות שלפינה יקראו "מתחת לרדר או Under the radar" וכל מטרתה היא לנהל שיח על מספר מוצרים שלדעתי, עוברים לנו מתחת לאף או למעשה מתחת לראדר ופשוט לא מקבלים במה מספקת בבלוגיספירה. כמובן שלכל כלל יש יוצאים מן הכלל, וגם בהם נעסוק בפינה זו.
היום אני בוחנת שש מברשות של חברת מיקיילה ביוטי Mikaella Beauty.  אם השם נשמע לכן מוכר הוא בגלל שעופרה OFRA הם הייבואנים הבלעדיים של המברשות.

כאשר עשיתי מעט עבודת מחקר עבור הפוסט, גיליתי שבעצם כל מברשות מיקיילה* ללא יוצא מן הכלל, הן תוצרת כחול לבן. מפותחות ומיוצרות בארצנו הקטנטונת ולא בסין בניגוד לחברות אחרות. משמעות הדבר הוא שמיקיילה מספקת מקומות עבודה ותורמת לכלכלה המקומית, כל הכבוד!

מכיוון שאני סוקרת שש מברשות שונות, אתחיל עם הארבע ששבו את ליבי והפכו לחלק משגרת האיפור היום - יומית שלי, אמשיך עם אחת שאני איתה על הגדר ואסיים עם אחת שלא מצאה חן בעייני כלל. כמובן, שלא אסיים בנימה פאסימית ואוסיף את השני סנט שלי באשר לחברה עצמה.
שתי המברשות הראשונות שארצה להקדיש להן תשומת לב הן מכחול סומק אנטומי #27 ומברשת מברשת דחוסה למייקאפ ומינרלים #30.

אם יש מברשות שאני נהנית לאסוף אלו הן מברשות מייקאפ ללא ספק. לאחר שניסיתי את מברשת F80 של סיגמא Sigma ואת מברשת הבאפינג #104 של זואיבה Zoeva, הגיע טורה של מברשת #30 של מיקיילה, הידועה בשם מברשת דחוסה למייקאפ ומינרלים.

מבין השלוש, מברשת מייקאפ #30 היא הדחוסה ביותר ולדעתי מתאימה לכיסוי גבוה יותר של מייקאפ. היא מצויינת לעבודה עם מייקאפים מינראלים בגלל הדחיסות הזו ומנגד, היא מצליחה להישאר רכה מאוד ונעימה על העור.

ראש המברשת מעט מעוגל יותר ממברשות מייקאפ אחרות, ומכאן שההטעמה של המייקאפ מוצלחת יותר ונטולת "סימני מריחה" או אי דיוקים. הצוואר תמיד יתאים לפנים, ולהיפך.

שמתי לב שמברשות מיקיילה אינן זולות כלל, במקרה של מברשת מייקאפ #30 מדובר בעלות של 190 ש"ח. כאשר ביררתי מדוע העלות כל כך גבוהה בגין מוצר שמיוצר כאן על אדמתינו, הוסבר לי שמקור המחיר טמון בכך שמדובר במברשות ארטיזן של ממש.

כל מברשת היא עבודת יד, הפיתוח שעומד מאחורי כל מברשת מלא בתכנון וחשיבה אסטרטגית. המברשות כולן הן מקצועיות ומותאמות למאפרות ושימוש ביתי כאחד. לדוג' מברשת מייקאפ #30 מעוצבת כך שסיבי השיערה לא "יבלעו" או "ישתו" את המייקאפ אל תוכן וכך תמקסמו את החומר. ידית המברשת הינה ארגונומית ומתאימה ליד בצורה כזו שלא תעייף את היד. (המחשבה כאמור, נועדה למאפרות שכל היום נעות בין סשן צילום אחד למשנהו).


מכחול סומק אנטומי #27 לעומת מברשת מייקאפ #30 עשוי כולו משיערות עז טבעיות, ולכך השיערות מעט קשיחות יותר. זווית המכחול מתאימה בדיוק להנחת מוצרי לחיים והידית ארגונומית גם כן.

כאשר אני עובדת עם סמקים, מאוד חשוב לי לא לאסוף חומר יתר על המידה כדי לא להיראות כמו ליצן. עם המכחול סומק אנטומי #27 אני אוספת בדיוק את כמות החומר הנכונה, גם מהסמקים הפיגמנטים ביותר שקיים ברשותי. אני מרגישה פעמים רבות שחיתוך המברשת וגם הידית הארגונומית מנחות אותי פעמים רבות למקום ה"נכון" ביותר להנחת הסומק, פיצ'ר שאני מאוד מרוצה ממנו כי לי יש נטייה להגזים עם הסמקים שלי.

כרגע המכחול סומק אנטומי #27 במבצע ועולה רק 90 ש"ח, ולדעתי במחיר כזה, המברשת משתלמת מאוד. אם אתן רוצות לנסות מברשת אחת מבית מיקיילה, תנצלו את המבצע הזה.

מינוס יחיד שאני מסוגלת לחשוב עליו הוא הריח הראשוני של המברשת, שקורא לשטיפה ראשונה. מאוד חשוב לשטוף כל מברשת לפני שימוש ראשוני, הן אוספות אבק במחסנים ותמיד טוב לנהוג במשנה זהירות.
ממשפחת מברשות העיניים, פיתחתי אובססיה קלה למכחול שרטוט עדין #24 שאני מייעדת בעיקר לקו הריסים התחתון וליצירת תיחום לגבות.

בדומה למכחולים רבים מסוגו, הבחנתי שהוא לא דחוס יתר על ההכרחי, דבר שמאפשר לי לייעד את המכחול\מברשת למטרות נעלות כגון מילוי גבות ויצירת בסיס לאיילינר חתולי.

מכחול שרטוט עדין #24 הוא מכחול רב שימושי, כל אחת תמצא לו שימוש בקיט מברשות האיפור שלה. בהחלט מומלץ בחום.
מכחול איילינר תלת מישורי #41 בעל הידית החומה הוא אולי "המכחול" (אני אוהבת שמיקיילה קוראת למברשות שלה מכחולים, זה גורם לי להרגיש שמלאכת האיפור הינה יצירת אומנות) הנמכר ביותר והמוכר ביותר של המותג.

סימן ההיכר שלו הוא כמובן הידית החומה ה"תלת מישורית" הבנויה כך שלא משנה באיזו זווית תבחרי להחזיק במכחול, יצא לך קו איילינר משגע. השיערות אינן ארוכות מדי או קצרות מדי, ולכן השליטה במברשת מאוד נוחה. עלותה הינה 82 ש"ח, מחיר הגיוני בעייני למברשת מקצועית מחד וארגונומית מאידך ולכן אם אתן מחפשות המלצה חמה - המברשת הזו מקבלת אותה ממני עם חותם האפרסק ללא צל של ספק. (יצא לי חרוז ^_^)ועכשיו ארצה לדבר על מברשת שאני "על הגדר" איתה, מצד אחד היא עושה עבודת טשטוש נהדרת, ומצד שני נתקלתי בבעיות באיסוף של צלליות מסויימות עמה. אני מדברת על מכחול טשטושים בסיסי #11.

קודם כל, אני חייבת לציין שאני מתחברת לקו המחשבתי של מיקיילה, פרט לליין המקצועי שלהם (החום), ולליין הארגונומי שלהם (הורוד), קיים גם ליין אקולוגי (צהוב).

בכל הנוגע למכחול טשטושים בסיסי #11 לצערי התקשיתי לעבוד איתו כאשר ניסיתי להרים איתו צלליות מסויימות (ליתר דיוק צלליות מאט), נוכחתי לראות שהפיגמנט "נאבד" מעט. הרגשתי "בזבוז חומר" מכיוון שהזדקקתי לחזור אל החומר כמה פעמים על מנת לקבל את עוצמת הפיגמנט שרציתי.

כמברשת טשטושים בלבד (ללא כל חומר עליה) היא מצויינת ורכה מאוד. הסיבים סיננטיים מאפשרים פיזור אחיד מאוד ולמעשה מצאתי למברשת שימוש אחר! אני משתמשת בה להצללת האף. היא בגודל המושלם ומרימה כמות טובה ליצירת קונטור אף (אם כי פחות בתחום העיניים). מחיר המברשת 106 ש"ח, אבל בגלל שיש מברשות טובות יותר בשוק וזולות יותר, הפעם קשה לי להמליץ עליה.המברשת הבא והאחרונה היא מכחול איילינר #02  ואותה לצערי לא אהבתי כלל. גם היא מהסדרה האקולוגית בעלת הידית הצהובה, בניגוד לאחותה המקצועית מכחול איילינר תלת מישורי #41  המשקל שלה מרגיש נוצתי ומקנה תחושה מעט זולה.

לא משנה כמה ניסיתי, לא הצלחתי למצוא זווית בה המכחול לא "בורח" לי מהיד, אומנם מחירה נוח ועומד על 50 ש"ח בלבד, הייתי ממליצה ללכת על אהובת הבלוגריות ולנסות את מכחול איילינר תלת מישורי #41 שמרגישה הרבה יותר מקצועית, בעלת משקל נעה וזווית אחיזה נוחה.כאשר ארבע מברשות מתוך שש הן מוצלחות אפשר לומר בביטחון שמברשות מיקיילה בהחלט צריכות לקבל במה בבלוגיספירה. מברשות הפנים פשוט מצויינות ומומלצות בחום. באשר למברשות העיניים הייתי הולכת בעיקר על הליין המקצועי (החום) או האורגנומי (הורוד) שכן אלו הם שני ליינים מוצלחים. בעיקרון אפשר לומר שהליין שלא מצא חן בעייני הוא הליין האקולוגי, אך אין דבר, טוב שיש למיקיילה מבחר כה גדול!

אז עד לכאן להיום, מקווה שנהנתן מפינתי החדשה "מתחת לראדר".

אשמח לשמוע, האם תנסו את מברשות מיקיילה?

SHOP THIS POST | לרכישה:

מברשות מיקיילה |-לינק לרכישה-| מחירים משתנים.

כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.

ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)


for any questions, comments, concerns - feel free to contact me onfacebookinstagrampinterest or leave me a comment 

שלכן,
פיצ'.


Share:

12 תגובות

 1. המברשת לסומק נראית מדהימה, ואני חייבת לומר שהעיצוב של המברשות משגע! ידעתי שיש קשר לעפרה אבל לא ידעתי שזה ייצור כחול-לבן, כיף לשמוע :)
  פוסט מעולה אהובה!

  השבמחק
  תשובות
  1. וואי נוי היא מצויינת את לא מבינה בכלל. כן כן בהחלט מפתיע :)

   מחק
 2. "מתחת לרדאר"?? חצופה אחת!!

  השבמחק
  תשובות
  1. מתחת, לחלוטין מתחת, הן לא מקבלות מספיק פוקוס! את אולי היחידה שאני מכירה שגם כתבה עליהם :\ וחבל יש כאן כמה אוצרות!

   מחק
 3. טוב מברשת 30 עושה לי עיניים!

  השבמחק
  תשובות
  1. חחחח מברשת פנים שעושה לך עיניים? זה חדש ^_^

   מחק
 4. מברשת הפנים נראת כמו אחת שאני כ"כ אוהב. הצילומים משגעים, אגב :)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה מקסימה, בהחלט הן מעולות. עם מברשות הפנים קשה לטעות.

   מחק
 5. האמת שאני לא מבינה גדולה במברשות, והמברשות הפושטיות שלי מביוטיקר בהחלט מספקות אותי, אבל מה נעשה, הבלוג שלך גורם לי תמיד לרצות לנסות דברים חדשים! :)

  השבמחק
 6. בעקבות הפוסט (ו 30%+10% הנחה באתר) קניתי את שני הכחולים של האיליינר 41 והשני, חייבת לציין שאת שניהם מאוד אהבתי! כמו כן רכשתי קבוק של מקיילה... אתו יש לי בעיה. הקבוק שבו אני משתמשת שנים וחשבתי להחליף ולא כי יש צורך אמיתי הוא בכלל מאיביי מסדרת קיטי של מאק ועלה גרושים אבל הוא מדהים! בקבוק הזה כל כך רך שאני מתקשה לפענח איך ניתן להשתמש בו בצורה חכמה. השיער מאוד ארוך ורך וממש לא דחוס לכן אני לא רואה איך הוא משרת את המטרה לא עם מייקאפ פודרה ובטח שלא עם מייקאפ נוזלי אז בהחלט מאוכזבת

  השבמחק
  תשובות
  1. צר לי לשמוע שהתאכזבת אבל האם רכשת את הקבוקי או את מברשת הסומק? לפי התיאור אני חושבת שאולי התבלבת שכן הקבוקי של עופרה חלומית, במידה ולא התבלבלת תפני לגילטי אולי המברשת שקיבלת תקולה?

   מחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig