23 בינו׳ 2016

שפתוני מאט עמידים מבית עופרה | סווטצ'ים והמלצות


לפני כמה ימים התפרסם ראיון ראשון איתי אי פעם במגזין האתר גילטי. אין לי מילים לתאר את ההרגשה שלקרוא את השם שלך ולקבל הערכה לעבודה שאת משקיעה, ועוד באתר כה פופלארי. 

לכבוד המאורע החלטתי לעשות פוסט שתיכננתי מזה זמן רב, אך כל פעם הוא נדחה עקב יציאת קולקציה נוספת (עופרה מנסים להרוג אותי את יצר האגרנות שלי!). מהתמונה כבר הכל מובן לכן, הפעם אעמיד את עצמי והשפתיים שלי בהסווטצ'ה נרחבת של 20 שפתוני מאט עמידים מבית עופרה. האם הצלחתי במשימה? בואו נסכם את זה שבערו לי השפתיים. אבל בשביל הקוראות שלי, עד חצי המלכות.

וכעת, בלי הקדמות ארוכות מדי, בואו נתחיל:
כהרגלי ולנוחיותכן, חילקתי את השפתונים והסווטצ'ים לשלוש משפחות צבעים: ניודים וחומים, ורודים סגולים ושאר הירקות והאחרונים החביבים, משפחת האדומים והכתומים.


אתחיל מהניודים דווקא מאחר והם הגוונים הפופלארים ביותר השנה, תודה לך קיילי ג'אנר!השניים הראשונים הם לגונה ביץ' Laguna Beach ופאסדינה Pasadena, שניהם נפלאים לעור בהיר.

♡ גוון לגונה ביץ' Laguna Beach מתאפיין בהיותי בייבי פינק אמיתי. גוונו ורוד ורך עם תחת גוון קר. יתאים בעיקר לבהירות העור. המריחה שלו נוחה מאוד ואטומה מאוד.

♡ פאסדינה Pasadena על גוון עור בינוני הוא מקנה מראה של "השפתיים שלי רק יותר טוב\ My Lips But Better" ועל גוון עור בהיר הוא יראה חום ג'ראנגי מושלם. אם את בהירה ורוצה את מראה "קיילי ג'אנר" הוא האחד עבורך. אם יש לך עיניים בהירות את תהני ממנו כפליים.

 סווטצ'ים - פאסדינה Pasadena מימין ולגונה ביץ' Laguna Beach משמאל:פאסדינה Pasadena על השפתיים:


לגונה ביץ' Laguna Beach על השפתיים:

אנג'לס Angeles הוא בין הגוונים הבהירים שבחבורה ולצערי המריחה שלו אטומה פחות ומקוטעת. אני אישית משתמשת בו לעירבובי גוונים. אגב על עור שחור או כהה, הוא יראה נהדר. ממליצה בחום למרוח שתי שכבות למראה אטום.

בל אייר Bel Air הוא הניוד האהוב עליי, מאחר והוא השילוב המדוייק של חום חם הדרוש לגוון עור שחום\בינוני. הוא נמרח כמו חלום, ואין צורך ביותר משכבה אחת.

 סווטצ'ים - מימין אנג'לס Angeles ומשמאל בל אייר Bel Air:


אנג'לס Angeles על השפתיים:


בל אייר Bel Air על השפתיים:
אמריקנו Americano הוא שילוב של כתום חמרה וחום קר, יוצר מראה אמיתי של קפה על בהירות העור ועל השאר הגוון שנוצר הוא טוויסט על ניוד עם תת גוון חם. המריחה אינה אטומה מאוד, לכן ממליצה על שתי שכבות.

הונולולו Honolulu הוא האהוב עליי מבין כולם, ללא ספק מדובר בחום אדמדם משגע שמתאים למזג האוויר החורפי. מריחתו אטומה מאוד ולכן שכבה אחת מספיקה.

סווטצ'ים - אמריקנו Americano מימין והונולולו Honolulu משמאל:


הונולולו Honolulu על השפתיים:


אמריקנו Americano על השפתיים:
קת'לין לייטס מיאמי פיבר Miami Fever הוא כתום מלוכלך עם נגיעות של חום, הגוון מאוד שונה בעיניי הצבע המקורי שהציגה קת'לין. הגוון מאוד מזכיר שילוב של פאמפקין של ליים קריים וסקווש של ליים קריים, אך בשבריר המחיר (בגילטי עלותו רק 56 ש"ח) והמרקם המוסי המוכר של שפתוני עופרה לדעתי טובים בהרבה מהמרקם של ליים לקיים.

קת'לין לייטס האוונה נייטס Havana nights הוא אדום בורגנדי כהה מאוד עם תת גוון קר. מרהיב על כל גוון עור. מריחתו דורשת שתי שכבות לאטימות מלאה.

סווטצ'ים - קת'לין לייטס מיאמי פיבר Miami Fever משמאל וקת'לין לייטס האוונה נייטס Havana nights מימין:
קת'לין לייטס מיאמי פיבר Miami Fever על השפתיים:
מוקה Mocha הוא הפייבוריט השני בניודים, הוא מדגיש לי את השפתיים בעדינות ורדרדה טבעית מאוד ולמאן האמת הוא הניוד הכי ניודי שלי. יתאים לכולן מבחינת גוון העור, הייתי מגדירה את גוונה כורוד עם תת גוון חום חם. נהדר ומומלץ מקרב לב.

ברוקלין Brooklyn הוא הכוכב הכי חדש שלי, מדובר בגוון שוקולדי אמיתי וכהה, ממש שוקולד מריר. כולנו יודעות שהחורף הטרנד הכהה לוקח צעד נועז קדימה ומעמיק את גווניו אף יותר. אם אתן רוצות להיות On Trand, אתן חייבות את ברוקלין.
לאטימות מירבית יש צורך ב2 שכבות.

סווטצ'ים - מוקה Mocha מימין וברוקלין Brooklyn משמאל:


מוקה Mocha על השפתיים:


ברוקלין Brooklyn על השפתיים:

אתחיל משני גוונים לא שגרתיים, אך מעולים לערבובים ולהוספת טאצ' אישי לכל שפתון שתבחרו. אגב, בקרוב פורים אז כדאי להצטייד כבר עכשיו ^_^


בונדיי ביץ' Bondi Beach הוא כחול עמוק וקרוי על אחד החופים המרהיבים ביותר של סידני. הייתי שם, זה מדהים! מעבר לכך, אתן בוודאי מבינות שהגוון אינו שיגרתי כלל, אך לפורים הוא יתאים בהחלט. נוסף על כך, כל שפתון שתרצי להוסיף לו תת גוון כחול, בונדי ביץ' יהיה סוכן מופלא לערבוב. הוא זקוק ל3 שכבות כדי לקבל איטום מוחלט.

פיפט אווניו Fifth Ave הגוון הכי הכי מיוחד של השנה לדעתי, הוא פשוט הופך כל שפתון למגניב יותר. אומנם באופן אישי לא הייתי הולכת איתו לבד, אך כTopper לכל אוטם הוא מרהיב. הוא אינו אטום, ולמעשה גם הוא זקוק ל3 שכבות כדי להגיע למראה אטום במיוחד, אך מאחר ואני אוהבת לשים אותו מעל שפתונים העובדה שהוא לא אטום היא דווקא חיובית.

סווטצ'ים - בונדיי ביץ' Bondi Beach מימין ופיפט אווניו Fifth Ave משמאל:


בונדיי ביץ' Bondi Beach על השפתיים:


פיפט אווניו Fifth Ave על השפתיים:
סנט טרופז St Tropez הוא אחד הגוונים שאני מחבבת הכי פחות, אומנם הוא אטום ומאוד נעים על השפתיים אך הוא לא מחמיא לי כל כך. בהתחלה מאוד אהבתי אותו, במיוחד מכיוון שהיה קיץ והוא הלך נהדר עם סכימת האיפור של אותה העונה. כעת אני לא נוטה להשתמש בו כלל. גוונו הוא ורוד ברבי אמיתי, עם תת גוון קר. לדעתי כהות העור יהנו ממנו מאוד.

מאליבו Malibu הוא השפתון שתמיד אצלי בתיק, לרוב כל פעם שאתן רואות אותי אני איתו על השפתיים. הוא סגלגל בינוני חם מעושן מעט, מחמיא לכולן. הוא זקוק לשתי שכבות להגיע לאטימות והירידה שלו מהשפתיים מופלאה, הוא יורד בחינניות מדהימה. מומלץ בחום!

סווטצ'ים - סנט טרופז St Tropez מימין ומאליבו Malibu משמאל:


סנט טרופז St Tropez על השפתיים:


מאליבו Malibu על השפתיים:
מנהטן Manhattan הוא כוכב עולה שרבות מעריצות, אני מאוד אוהבת אותו גם, אם כי פחות ליום יום ויותר לסופ"ש. הוא מאוד אטום ומריחה אחת תספיק. גוונו הוא סגול חצילי מעושן, גוון שמכעט לא רואים בארץ. הוא מומלץ בחום ויתאים לבעלות עור בינוני ובהיר, פחות לכהות העור.

♡ ניו אורלינס New Orleans גוון שאני מחבבת פחות, אני מעריצה את שפתוני עופרה, בעיני אין אחד שהוא לא מוצלח, אך ניו אולינס מסיבה מסויים אינו מתחבב עליי כפי שמאליבו כן. הוא מעט יותר "חי" בצבעו ממאליבו ומאוד פיגמנטי. נדרשות שתי שכבות על מנת להשיג מראה אטום. ואם אתן שואלות מדוע איני מחבבת אותו, התשובה פשוטה: הירידה שלו לא חיננית כמו שהייתי רוצה שהיא תהיה. 

סווטצ'ים - מנהטן Manhattan מימין וניו אורלינס New Orleans משמאל:


ניו אורלינס New Orleans על השפתיים:


מנהטן Manhattan על השפתיים:
הגוונים האדומים בעיני הם המוצלחים ביותר מבית עופרה, מרקמם מופלא והגוונים פיגמנטים בטירוף!


אטלנטיק סיטי Atlantic City הוא אדום קר קלאסי מהמם, אם אתן זקוקות לאדום קלאסי, אטלנטיק סיטי הוא האחד עבורכן. מוצר חובה אצל כל חובבת איפור. המריחה שלנו פיגמנטית ואטומה והמרקם הנעים והלחותי הוא הדובדבן שבקצפת. אני מקבלת איתו אין ספור מחמאות ושומרת אותו בעיקר לאירועים מיוחדים.

וניס Venice אדום עם בסיס כתמתם, מאוד לביש ומתאים ליום יום, גם משרד וגם לבילוי. מדובר בגוון כיפי נורא שבהחלט יראה מרהיב על כל גווני העור.

סווטצ'ים - אטלנטיק סיטי Atlantic City מימין ווניס Venice משמאל:


אטלנטיק סיטי Atlantic City על השפתיים:


וניס Venice על השפתיים:
סנטה אנה Santa Ana הוא אדום ורוד מעושן מאוד אלגנטי, אם יש לכן פגישה חשובה הוא השפתון שיגרום לכן לבלוט מבלי לצעוק שהוא נוכח. הוא מעניק מראה מאוד מוקפד וקלאסי. יש צורך בשתי שכבות לאטימות מלאה.

מינה Mina הוא הגרסא הכהה יותר של סנטה אנה, אדום מושחר סקסי ומתאים ליציאה לילית עם החבר\הבעל או כמובן הדייט. הוא משאיר הכתמה נהדרת על השפתיים ושכבה אחת מספיקה בהחלט.

סווטצ'ים - סנטה אנה Santa Ana מימין ומינה Mina משמאל:


סנטה אנה Santa Ana על השפתיים:


מינה Mina על השפתיים:סיכום הסווטצ'ים:
SHOP THIS POST | לרכישה:
כל שפתוני עופרה ניתנים לרכישה דרך אתר גילטי |-לינק לרכישה-| מחירם נע בין 56 ש"ח ועד 97 ש"ח.


 אז עד לכאן להיום, מקווה שתמצאו את ה-אחד שלכן!
בתגובות ספרו לי אילו שפתונים כבר קיימים אצלכן?

כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.

ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)


for any questions, comments, concerns - feel free to contact me onfacebookinstagrampinterest or leave me a comment 


שלכן,


פיצ'.


*גילוי נאות - חלק מהשפתונים התקבלו, חלק נרכשו. (קשה לי להיזכר מי התקבל ומי נרכש)
Share:

13 תגובות

 1. תשובות
  1. אני מקווה שאת מדברת על השפתיים שלי :) חח

   מחק
 2. איזה פוסט מהמם!
  יוצא דופן בצורה משמעותית :) הצילום-מעלף!

  השבמחק
 3. מהמם מדהים. השפתון הראשון שקניתי הוא המליבו לאחריו הלאס וגאס מחכה לקיץ התגעגתי לשפתון האכזבה שלי הגיעה עם הניו אורילנס שמאוד שמחתי שיש מישהי שחושבת קצת דומה. חבל שהמיאמי פיבר לא מתאים בצבעו. לפנים שלי. כי המרקם שלו. חלומי. .פוסט מדהים איזה כיף. בלוגרית החודש של גילטי. ראויה לכך

  השבמחק
  תשובות
  1. שמעי אני מחוייבת לכנות, אני אוהבת 95% אחוז השפתונים אבל עדיין יש 5% שאני מחבבת פחות. המרקם שלהם באמת חלומי חח! המון המון המון תודה!

   מחק
 4. עוד לא החלטתי איזה גוון אני הכי אוהבת עלייך!

  השבמחק
  תשובות
  1. אני חייבת להמר שבונדיי ביץ, נכון?! :)

   מחק
 5. כל כך הרבה שפתונים, כל כך מעט זמן... איזה אוסף משגע!

  השבמחק
  תשובות
  1. אני צריכה ליצור אתגר לראות אם אפשר לשים את כל העשרים בבת אחת על השפתיים חחחח

   מחק
 6. פוסט שפתיים הוא תמיד רעיון נפלא!! ;)

  הכי אהבתי עלייך את הגוונים פסדינה, אמריקנו, הוואנה נייטס, ניו אורלינס, סנטה אנה ווניס!
  מהממים אחד אחד :)

  את יכולה לפתוח חנות עם מיליון האודמים שיש לך!!! ;)

  השבמחק
  תשובות
  1. חחחחחחחחחחחחח כולם משומשים, מי ירצה אותם?

   מחק
 7. שלום, עד כמה השפתונים הללו עמידים? טובים לשבת למשל?

  השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig