28 בפבר׳ 2016

שלל קוריאני theSOMEshop | מייקאפ קושן


קוסמטיקה קוריאנית אינה זרה לי כלל, למעשה אני מרשה לעצמי לחשוב שאני (אחרי חברתי האהובה טוליפ כמובן) מהראשונות לכתוב עליה בשפה העברית. אך יחד עם זאת לאחרונה נשאבתי לעולם היופי האירופאי והארצישראלי ולכן זנחתי מעט את אהבתי הישנה. היום אנסה להשיב עטרה ליושנה. 

אם אתן עוקבות וותיקות של הבלוג, אתן בוודאי גם יודעות על קיומה של קבוצת קוסמטיקה קוריאנית תחת ניהולי בפייסבוק. אל קבוצה זו צירפתי לפני מספר חודשים, קוריאנית נחמדה בשם גרייס, אשר התגוררה בארץ לפני מספר שנים וזיהתה את הצורך הישראלי בקוסמטיקה קוריאנית. כתוצאה מכך, היא החליטה לפתוח חנות שמוכרת מוצרי קוסמטיקה קוריאנים בעברית! כן כן, לחלוטין תקדים! (אם כי מדובר בעברית מעט שבורה)

בסמוך להצטרופתה לקבוצה, שאלה אותי גרייס אם ארצה לסקור עבורכן את השירות שמציעה החנות המקסימה שלה, ואני ללא היסוס אמרתי כן, אני תמיד מוכנה "להקריב את עצמי" עבורכן ~_^

כמובן, אין צורך לומר אך אני אומרת שוב, קיבלתי את המוצרים לסקירה, אך הדעות שלי לשלילה או טובה הן לחלוטין שלי ואינן מושפעות מהעובדה שהמוצרים נשלחו אליי ללא עלות.

אז without any further adieu, בפוסט הזה אני אשתף אתכן בשלל קטן מהחנות של גרייס הנקראת TheSomeShop אשר כה עוררה את סקרנותי. 


החנות האינטרנטית TheSomeShop בחודשים האחרונים עברה מהפך של 180 מעלות ושיפרה את חזותה. כאשר הכרתי אותה לראשונה הרגשתי שחווית הקנייה הייתה מבלבלת ולא ברורה, לא בשפה העברית ולא בשפה האנגלית. כיום, המצב השתפר לטובה. TheSomeShop הפכה לחנות אינטראקטיבית יותר ומעט נוחה יותר להבנה. אם כי לדעתי, יש להם עוד דרך ארוכה לפניהם מבחינת עיצוב האתר. TheSomeShop מציעים מוצרי לייף סטייל ומוצרי קוסמטיקה קוריאנים אשר נקפדו על ידם בקפידה, מדובר בעיקר בקומץ של מוצרים הנחשבים בעיני החברה לרבי מכר, במילים אחרות שווה לעשות קפיצה לTheSomeShop ולראות בעצמכן.

בחבילה ששלחה לי החנות, קיבלתי שלושה מוצרי פנים, הידועים לכן בתור BB Cushion או בעברית "מייקאפ קושן". לא ברור לי מדוע המילה BB נתפסת בארץ כמייקאפ כאשר מדובר במוצר כה רב תועלתי בעל איכויות רבות ומגוונות יותר ממייקאפ גרידא... אך בארץ כמו בארץ - יש דברים שקשה להסביר.

הBB Cushions שהגיעו אליי שייכים לחברת Hera היוקרתית, Clio אשר נחשבת לHigh Street (לא יודעות מה זה? כנסו לכאן להסבר) וכמו כן מוצר של Swanicoco חברה יוקרתית גם כן שלא הכרתי עד כה.

אתחיל מהביבי קושן האהובה עליי שקיבלה אצלי את הציון הגבוה ביותר ואז ארד בדירוג as we go:

Hera UV Mist Cushion

הקושן הראשונה שייכת לחברת Hera אשר ידועה, מוכרת ונאהבת בכל רחבי אסיה. בשל היותה חברה מאוד יוקרתית, המחירים אינם זולים במיוחד, אך אני חייבת לציין שלעומת המחירים של חברות אירופאיות הנמכרות בארץ, 137 ש"ח אשר מבקשים TheSomeShop אינם הון תועפות. (שוב, מדובר בחברת יוקרה ברמת אסתי לאודר או איב סאן לורן).

למעשה, הבחנתי שלרוב המחירים בTheSomeShop נאמנים מאוד למחירי איביי ואתרי קוסמטיקה קוריאנים אחרים. את הקושן של Hera במחירה הזול ביותר מצאתי באתר קוריאה דיפרט (אתר whole sale ענק) במחיר 35$ כלומר 140 ש"ח (תלוי במט"ח כמובן) בעוד שחברת TheSomeShop מוכרת את המוצר במחיר קבוע של 137 ש"ח.

ולכן מבחינת המחיר המוצר הם מקבלים 5 מתוך 5.

אך, כאשר בחנתי כיצד תתצבע רכישת המוצר ומה היא עלות המשלוח, הופתעתי לרעה כי העלות עומדת על 33 ש"ח, כאשר באתרים אחרים המשלוח נע לרוב בין 2-5$ בסה"כ.

ולכן אני משנה את ניקוד המוצר ל3 מתוך 5 שכן, גם אם עלות המוצר זולה יותר, המשלוח מאוד יקר באופן יחסי.

ובאשר למוצר עצמו, הקושן של הרה Hera UV Mist Cushion*, הוא מוצר מדהים. המרקם קליל אך הכיסוי בינוני עד גבוה, עם גימור dewy ומואר. הוא אפילו מגיע ב4 גוונים, שלי הוא גוון C23 הכהה שבחבורה. לצערי, הקוריאנים עוד לא הבינו שיש נשים שחומות ולכן המוצר יתאים לכן אם אתן בגוונים בהירים עד NC30 במאק.

Hera UV Mist Cushion מכיל חמש תכונות מרכזיות: הוא גם קליל כמיסט, גם מספק כיסוי, מכיל SPF, מכיל חומרי הבהרה לפיגמנטציה סוררת, ולבסוף גם מכיל תכונות קירור והרגעת העור.

אני מניחה אותו בטפיחות על פניי בעזרת הספוגית שמצורפת בקומפקט שלו.

ציון המוצר הוא 4.5 מתוך 5.
Clio Kill Cover Cushion

Clio הוא מותג מאוד פופלארי בקוריאה, הידוע במוצרים עמידים במיוחד. המחירים נעים על הרף הבינוני, מעט גבוה יותר ממוצרי דראגסטור אך נמוך מהמחירים היוקרתיים. TheSomeShop מציעים את הקושן המדובר במחיר של 85 ש"ח כעת הקמעונות הגדולה ביותר ברשת (קוריאה דפרט) מציעה אותו במחיר של 17.5$ כלומר 70 ש"ח.

הפעם, TheSomeShop לא מצליחה לנצח את המחיר הנמוך, ולכן תקבל ציון של 2 מתוך 5 על עלות המוצר.
כמובן גם הפעם המשלוח עומד על 33 ש"ח, מחיר יקר למשלוח מקוריאה. (ותאמינו לי, יש לי הרבה ניסיון בהזמנות משם).

באשר לביצועים של Clio Kill Cover Cushion* עצמה, אני חייבת לומר שלא התרשמתי במיוחד, הכיסוי הוא קליל עם זוהר לחותי מדי בשביל הישראליות, אם יש לך עור יבש במיוחד אולי תתחברי אל המוצר, אך מאחר שאני בעלת עור רגיל, הרגשתי שהוא לחותי עבורי יתר על המידה.

הכיסוי הקליל ניתן לבנייה ואף מסוגל להגיע לכיסוי בינוני, החוזקה של Clio Kill Cover Cushion טמונה דווקא בעובדה שהיא נשארת שעות ארוכות על הפנים, עמידותה מרשימה בהחלט. אך, ההבטחה כי מדובר בכיסוי מלא מצד TheSomeShop אינה מתקיימת.

במגוון קיימים שלושה גוונים, כאשר אני בגוון 04 שמאוד הולם שחומות (NC30) כמוני. ההבטחה שמוצר הוא בגימור מאט מאוד מתסכלת משום שאין כך המצב, המוצר לחותי מאוד ואינו קרוב למאט כלל.

הציון הכולל של המוצר הוא 3.5 מתוך 5. SWANICOCO
Triple Cover Swan Magic Cushion

Swanicoco לא הייתה מוכרת לי עד שקיבלתי את הקושן להלן להתנסות. ממה שהצלחתי ללקט מדובר בחברה "טבעית" ויוקרתית המציעה פתרונות עור. אם ניסיתן מוצרים של החברה הזו, אשמח לשמוע את החוויות הפרטיות שלכן בתגובות, משום שהקושן הזה כלל לא הותיר עליי רושם חיובי. אבל לפני הסקירה עצמה, אדבר על המחיר:

TheSomeShop מציעה את Triple Cover Swan Magic Cushion*  במחיר 112 ש"ח, הפעם לא הצלחתי למצוא את המוצר באתר קוריאה דיפרט, ולכן חיפשתי אחריו באתר מוכר נוסף הנקרא "טסטר קוריאה" אשר נחשב גם כן לאתר קמעונאות גדול במיוחד.

באתר זה נמכרת הקושן ב27$ כלומר 108 ש"ח. הבדל לא משמעותי כל כך במחיר, ושוב חשוב לי שתזכרו כי עלות המשלוח מייקרת את הסיפור ב33 ש"ח.

לכן על מחירו של המוצר אתן ניקוד של 3 מתוך 5.

בניגוד לקושן המוכר בו טובלים את הספוגית בתוך ספוג המכיל את המייקאפ, צורת ההגשה של Triple Cover Swan Magic Cushion סטרילית יותר ודורשת לחיצה על מנת לשחרר כמות מדודה של חומר. מאוד אהבתי את הקונספט הזה (כי לא מתחשק לי להתמודד עם אוייבים על פניי בשביל חוסר סטריליות).

הכיסוי של Triple Cover Swan Magic Cushion דומה מאוד לכיסוי Clio Kill Cover Cushion וגם הוא לחותי מאוד. בחירת הגוונים היא הדלה ביותר, וניתן לבחור בין שני גוונים בלבד.

אכזבה נוספת שחוויתי מגיעה דווקא מהאריזה, המכסה אינו נסגרת בצורה הרמטית, דבר אשר מייעד את הקושן למגירה בלבד ולא לנסיעה.

מבין שלושת הקושנים הוא היה גם הדביק ביותר והצריך כמות בלי מוסברת של פודרה.

הציון שלי הוא 2 מתוך 5 נטו בגלל האריזה הסטרילית.The Service | השירות עצמו

בתוך החבילה מצאתי נרתיק קטן שהכיל כמיטב המסורת הקוריאנית שלל דוגמיות ואף הסבר בעברית על כל דוגמית ודוגמית. כמו כן, כל המוצרים הגיעו ארוזים נפלא בתוך שק מבד בשחור המקנים הרגשה יוקרתית יותר.

בנוסף, שמחתי לראות כי TheSomeShop צירפו גלויות עם הסבר בעברית על שגרת הטיפוח הקוריאנית וכמו כן שגרת האיפור הקוריאנית. (לצערי מצאתי מספר אי דיוקים שכנראה נובעים ממחסום שפה, אז אם תרצו ללמוד עוד על שגרת טיפוח קוריאנית אני ממליצה לקרוא את הכתבה הבאה כאן).

המשלוח עצמו הגיע לישראל תוך שלושה שבועות, זמן משלוח סביר כאשר מתמודדים עם דואר ישראל.

הציון שלי לשירות עצמו הוא 4.5 מתוך 5.The roundup | בשורה התחתונה

מדובר בחברה צעירה ומתפתחת שזקוקה לביקורת ושיתוף פעולה רב עם בנות ישראל כדי להבין בדיוק מה אנחנו מבקשות מעולם הקוסמטיקה הקוריאנית. ברור לי שיש להם עוד מסע ארוך לפניהם אבל בסה"כ מדובר בשירות חמוד שמנוהל ע"י אנשים מקסימים.

המשלוח וצורת ההגשה של המוצרים היו יוצאים מן הכלל, אם לא מחשיבים את עלות המשלוח שבעיניי הוא יקר. נהניתי מאוד מכך שצורפו דוגמיות והסברים בעברית - זה בונוס רציני.

מבחינתי מוצר חובה הוא Hera UV Mist Cushion שזכה בציון 4.5 מתוך 5 על תפקודו, לדעתי הוא המתאים ביותר לאוכלוסיה הישראלית ולציפיות שלנו (בהכללה כמובן) ממנו, הוא רב תועלתי עם כיסוי וגימור נהדר.

אתן מכירות אותי, אני לא שואבת הנאה מלתת ציון נמוך למוצר, אך הפעם לדעתי הקושנים של Swanicoco וClio מוצלחים פחות.

אז עד לכאן להיום, מקווה שאהבתן את הסקירה והשלל ^_^

אשמח לשמוע בתגובות, האם תתנסו לSOME הזדמנות?

SHOP THIS POST | לרכישה :

♡ TheSomeShop |-לינק-| מחירים משתנים.
♡Hera UV Mist Cushion |-לינק-| 137 ש"ח.
♡ Clio Kill Cover Cushion  |-לינק-| 85 ש"ח.
♡  Triple Cover Swan Magic Cushion Swanicoco   |-לינק-| 113 ש"ח.


כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.
ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)

For any questions, comments, concerns - feel free to contact me on FacebookInstagramPinterest or leave me a comment 
שלכן,
פיצ'.

Share:

14 תגובות

 1. וואו וואו וואו!!!!! כמה חיכיתי לפוסט הזה, וכמה אני שמחה שהוא סוף סוף יצא!!! :)

  פוסט נפלא, אהובתי. נהניתי מאוד לקרוא על כל הקושנס הנהדרים שקיבלת, ולגמרי סיקרנת אותי לגבי ההרה! מעולם לא ניסיתי מוצרים שלהם עדיין, מודה. ;)

  תודה על האהבה בתחילת הפוסט! *לבבות וחדי קרן*

  התמונות כרגיל מרהיבות! *___*

  יום נפלא אהובה!

  השבמחק
  תשובות
  1. אגב, ב"נהדרים" התייחסתי לשניים הטובים יותר.. הסוואניקוקו נשמע פעכס!

   מחק
  2. תודה יפה שלי! כן כן הארה הוא האחד בשבילך!

   מחק
 2. פוסט נהדר! היה לי נחמד לראות הסבר בעברית על הדוגמיות כי לפעמים כשאני קונה מאיביי ומקבלת דוגמיות זה מלווה בלשבור את הראש על מה זה...
  המשלוח באמת יקר וחבל :(

  השבמחק
  תשובות
  1. אני ממש מבואסת על נושא המשלוח, באמת שלדעתי היה אפשר להוריד אותו

   מחק
 3. קטע בדיוק מחכה אצלי לפירסום פוסט על קושנים...חוץ מהרה אין התאמות ;)
  מזה האתר הזה? ישראלי?

  השבמחק
 4. נהנתי לקרוא את הסקירה, כנה ואמיתית :) עלות המשלוח מפתיעה קצת, כל מוצר קוריאני שיצא לי להזמין תמיד כלל משלוח חינם, אבל גלויות ההסברים זה דווקא קונספט מגניב!

  השבמחק
  תשובות
  1. חחח אני תמיד אומרת את אשר על ליבי, גם אם הדבר לא חיובי. יאללה חברה מתי תעלי עוד פוסט?

   מחק
 5. אני לא מתחברת לקושינס למיניהם אבל עשית לי חשק לכמה מהמוצרים האחרים!

  השבמחק
  תשובות
  1. חכי אל תקני, תגידי מה בא לך ובדייט הבא שלנו אני אביא לך!

   מחק
 6. אני מוחה בתוקף אני כנראה nc30 !ואני רואה עצמי בהירה

  השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig