20 במרץ 2016

Get Your Spring Lips on | New In Beautyהיום הוא היום הראשון של האביב, איזה כייף!

לא שהרגשתי שהיה חורף דומיננטי במיוחד, הכנרת המיובשת שלנו בוכה משברון לב וכל מה שנותר לי לאחל לה הוא להפסיק את הבכי מפני שכל טיפה חשובה. ולכן בהחלט ניתן לפסוק שבשנת תשע"ו חווינו שלוש עונות בלבד: קיץ, סתיו ממושך ואביב. 

השקות אביב הן מהמרגשות ביותר, הצבעים הכבדים וכהים מתחלפים בווריאציות שיקיות קלילות יותר, הניודים מתבהרים, והצבעים הופכים לחיונים יותר. פה ושם ניתן לראות הבלחה של וואמפיות, אך זו מרומזת יותר ואפילו מעט בוגרת בגרסתה.

כקוראות וותיקות ומהיכרות צמודה עימי, הבחירה לפתוח את עונת האביב עם השקות ליפסטיקים\שפתונים\אודמים וכל הנגזר מכך הינה בחירה טבעית עבורי, ואולי אפילו צפויה - הלא כן?

אז מה הם מוצרי השפתיים האביביים שמציפים את השוק? (אגב, מדובר בפוסט ארוך, אז זה הזמן לקחת איזו כוס קפה ולהתרווח). לאחרונה לא מעט חברות נכנעו ומצאו את עצמן מוסיפות אל מגוון השפתונים שלהן שפתונים עמידים, כאשר רובם בגימור מאט עם הבטחת קיום ממושך ומהוקצע על שפתי העונדת.

עופרה Ofra כהרגלה ממשיכה להיות מלכת הטרנד הבלתי מעורערת ומשיקה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארצנו עם היוטיברית המהממת אשלי ווקסמן בקשי (שאת מברשותיה סקרתי כאן) את השפתון Girl Abroad*.

השפתון Girl Abroad מתאפיין בגוון ניודי בינוני קר אשר יחמיא באופן גורף לכל גווני העור הקיימים בארצנו הקטנטונת. הגוון הוא ללא ספק "הניוד המושלם" ואם עד כה הערצתי את גוון מוקה מבית עופרה, אני מעבירה את סגידתי אל Girl Abroad

הוא אינו שונה מאחיו (אם תרצו לראות את 20 הגוונים שברשותי ממשפחת שפתוני מאט עופרה לחצו כאן) ולכן הפורמולה המוסית נשמרת היטב ומספקת נינוחות לשפתיים.

העמידות גם כן תואמת את שאר גווני הסדרה, ושורדת בגבורה ארוחת צהריים זהירה. במידה ומדובר בארוחה שומנית - יש לחדשו כמובן שכן הוא דוהה מעט במרכז השפתיים.

במדד האפרסק מדובר בשפתון שגורף ציון נהדר של 5/5.

סווטצ':
ואם כבר בטרנד השפתונים העמידים עסקינן, אני חייבת לזעוק בכל רמ"ח איברי כי נכנס מתחרה מאוד חזק אל שוק זה.
איל מקאיג', מי הגאון שעושה לך שינוי תדמית, מי? המנועים היצירתיים של איל מקאיג' מצליחים להפתיע אותי בכל פעם מחדש.

השקה לאחר השקה, מוצר אחר מוצר, הם לא מפסיקים ומביאים אל השוק את המוצר החם הבא, באיכות מעולה ובמחיר נוח לכיס.

הפעם, כפי שציינתי למעלה, מדובר בסדרת "Infinity*": ארבע-עשר שפתוני מאט עמידים, מה שנקרא "ליקוויד ליפסטיק" (שפתון נוזלי) בשפה פשוטה המיוצרים בכל גווני האביב. יש לכם ניודים, ורודים, סגולים, אדומים - כל גוון שרק יעלה על הדעת, איל מקאיג' מספקת.

האפליקטורים נוחים מאוד לתפעול בצורת ה- Doe Foot שלהם ומאפשרים מריחה מאוד מדוייקת.

השפתונים אטומים במריחה ראשונה, מתקבעים לאחר כדקה, הפורמולה מזכירה בין כלאיים בין המוסיות המהוללת של עופרה לבין הנוזליות המפורסמת של ליים קריים

המלצות חמות מבין החמש שברשותי הם: Snob הסגול אשר מפחיד תחילה אך על השפתיים אביבי מאוד ומרשים. Guilty הוא אדום קר מאוד מחמיא ומלבין שיניים וגוון Lord הכהה המיוחד ביותר בחבורה, הוא אינו מאט לחלוטין וניתן להבחין בו מיקרו-שימר עדין שמקנה לשפתיים ממידיות. כל אלו עמידים מאוד ואף שרדו ארוחות בשריות.

כל אלו מקבלים במדד האפרסק ציון מצטיין 5/5.

יחד עם זאת, גוון In Love וגוון Royal היו פחות עמידים ולא שרדו ארוחה. בכל אופן, לי באופן אישי לא מפריע לחדש את השפתון שכן הוא מאוד נעים על השפתיים.

צמד החמד הזה יקבל במדד האפרסקים ציון מכובד של 4/5.

שאלה נוספת שעולה היא "האם השפתונים העמידים של איל מקאיג' מייבשים את השפתיים?" והתשובה לכך פשוטה: כן ביחס לשפתוני עופרה ולא ביחס לשפתוני ליים קריים. בכל מקרה מדובר בייבוש נסבל ודי נינוח שאינו גורם לתחושת אי נעימות.
סווטצ'ים:


ואם אני כבר באמצע שיח על איל מקיאג' il makiage, אני רוצה לתת מעט במה לעפרונות השפתיים שאומנם הושקו לזמן החורף, אך לצערי - כפי שציינתי בראשית הפוסט "לא באמת חווינו חורף", ולכן משתתפים בפוסט זה על השקות אביב.

ליין התוחמים של Il Makiage נושא את השם הארוך: WATERPROOF LIPLINER COLLECTION* אשר נושא הבטחת עמידות במים.

לאחר מספר ניסיונות לשטוף בכל כוחי את סימוני העפרונות במים, נחלתי בכישלון: הם לא יורדים!!! רק מסיר איפור על בסיס שמן הצליח להזיז אותם ממוקמם (וגם זאת לאחר מאבק).

משיכה על השפתיים מתבצעת בקלות, העפרונות רכים מאוד וחמאתיים. עובדה זו הינה יתרון וחיסרון כאחד: מצד אחד השימוש בהם קל מאוד ומצד שני הם נוטים להיגמר מאוד מהר (במיוחד עם את בעלת שפתיים עבות כמוני).
בהתנסות אישית, בין מריחה למריחה יש צורך לחדדם. 

גוונים מומלצים במיוחד הם: Naked, Clueless וגם גוון Lollipop. כמו כן, נסו את גוון Wine אשר אינו מופיע בתמונות לצערי (משום שהוא נגמר לי! אוי שיברון הלב 3\>)

במדד האפרסק הם זכו לציון מאוד מכובד של 4.5/5.


סווטצ':


מבית לוריאל L'oreal יש לא מעט מוצרים שאני מחבבת, במיוחד את הסמקים שניחנים בפיגמנטיות נהדרת ואת ה"לאש ארכיטקט" המפורסם שעושה ריסים מרהיבים וארוכים.

לאחרונה יצאה השקה מאוד מעניינת בתחום השפתיים מבית לוריאל L'oreal והיא GLOSS COLOR RICHE L'EXTRAORDINAIRE, אגב - אנא אל תתייחסו אל האריזה ה"מעוקמת" מעט בתמונות - מה שנקרא: "פלאי דואר ישראל".

לו האריזה לא הייתה מעוקמת, הייתי בהחלט מתפאלת מיופיה. הגוון המוזהב החיצוני שיקי בהחלט והחלונית הקטנה שנותנת לי הצצה אל המוצר עצמו מפתה וקוראת לשימוש.

הגוון שאני קיבלתי הינו גוון ניודי (אני חוזרת ואומרת, האביב שלפנינו יהיה ניודי בעיקרו) הנקרא Nude Vibrato*. גוונו מזכיר לי מאוד גווני אפרסק מעודן בעלת תת גוון חם אך בניגוד לגלוס רגיל הוא אינו עתיר ברק ובדומה לגלוס סטנדרטי הוא די דביק על השפתיים.

האפליקטור מאוד נוח לשימוש, גם הוא בצורת שפתונים רבים ניחן בDoe Foot אשר מקל מאוד על מריחה אחידה.
אך לצערי, גם מריחתו אינו אחידה כל כך אלא מקוטעת ובעלת הצטברויות חומר.

באמת שניסיתי לאהוב אותו, הגוון יפה ביותר והאריזה מקסימה, אך כנראה שאני וגלוסים לעולם לא נמצא שפה משותפת. 

במדד האפרסק, הליפ גלוס מסדרת קולור ריש של לוריאל מקבל ציון 2/5. 


סווטצ':


מפוסטים שונים כבר למדתן שמוצרים מוקטנים מושכים אותי מאוד, הם כה נוחים לשימוש יום יומי, זורקים בתיק האיפור ושוכחים שהם שם.

לכבוד יום האהבה שחל בפברואר העלו קליניק Clinique לאתרם דיל מאוד אטרקטיבי, שביעיית שפתונים בגודל מיוחד (2.4 גרפ) ב199 ש"ח הנקראDays of the Week Lipstick*. רציתי להשתמש בהזדמנות הזו כדי לעדכן שהדיל טרם חלף, ועדיין ניתן לרכוש אותם און ליין או ברשתות הפארם.

לאחרונה גם נפתחה חנות קונספט של קליניק בקניון הזהב בראשון לציון, ושם תוכלו לבחון את הגוונים מקרוב ובאופן אישי.

Days of the Week Lipstick הוא סט מאוד מגוון, ואם אין לך הרבה ניסיון עם שפתוני קליניק ואת לא מוכנה להתחייב לגוון אחד - הם בהחלט אפשרות מצויינת.

המרקם שלהם מאוד לחותי, מאוד קרמי ודי אחיד במריחתו על השפתיים. חיסרון אחד להם והיא העמידות.
כל עוד לא מתבצעת אכילה, השפתון חי ובועט! אך ברגע שנתת את הביס הראשון, דעי לך שיש לשלוף את השפתון מהתיק.

במדד האפרסק, מדובר בדיל משתלם במיוחד ולכן הסט זוכה בציון של 4.5/5 - כבוד!


סווטצ'ים:אז אם חשבתן שמדובר בפוסט באורך הגלות, אז אני מבשרת חגיגית, עוד זוג שפתונים לפניכן. אבל שווה להישאר - אלו ממש שווים את תשומת ליבכן!

פלורמר Flormar השיקה ליין שפתונים אביביים הנקראים "Prime’n lips- הקץ לטאצ'אפים"*, ובגלל שהם יודעים כמה אני אוהבת גוונים כהים, ולמרות שמדובר בליין אביבי - הם שלחו למערכת פיצ' פליז שפתונים כהים וסקסיים. *משתחווה לאלוהי הליספטיק הכהה*

כאשר קיבלתי את השפתונים, השם שלהם מיד הזכיר לי את שפתוני קליניק "Clinique Pop Lip Colour and Primer" ולכן מאוד סוקרנתי לראות האם הם עמידים ומרקמם חלק באותה המידה, שכן פיצ'ר הפריימר מקנה קנווס חלק וגם מאריך את חיי השפתון.

בבדיקת הטענות מצאתי כי קיים פער בין שני הגוונים מבחינת הפורמולה: בעוד שגוון Deep Bordeaux האדום יין נמרח בצורה מאוד אחידה, ממש ב"מריחה אחת" וכך הוא נשאר על השפתיים במשך כ6 שעות (ללא אכילה), הגוון החום נוסח "קיילי ג'אנר" בגוון Berry Chocolate נמרח עם מעט קיטועים וזקוק לשתי שכבות.

ניתן ליחס תופעה זו ללחות הרבה שקיימת בשפתון, הם מאוד נימוחים ולחותיים, מכן שבוודאי יהיו גוונים אשר ימרחו באופן לא אחיד.

כפי שציינתי, הפריימר מטרתו היא להאריך את חיי השפתון על השפתיים, ואכן ללא אכילה ניתן בקלות לבלות עם השפתון בין שש עד שמונה שעות. לצערי, לאחר אכילה רגילה מעט שפתון יורד ממרכז השפתיים ולאחר אכילת ארוחה שומנית - השפתון נעלם כלא היה ונותר רק סטיין. 

בסדרה קיימים 24 גוונים, כך ששווה לקפוץ לחנויות פלורמר ולבחון לבד איזה גוון יתאים לצרכים שלכן.

במדד האפרסק, גוון Deep Bordeaux מקבל ציון מופתי של 5/5.
גוון Berry Chocolate לעומתו מקבל ציון של 4/5.סווטצ':


אשמח לשמוע בתגובות איזה שפתון מבשר עבורכן את האביב?

אני מזכירה לכן שיש עכשיו הגרלה בבלוג שלי בפוסט הזה של: פלטת העיניים של איל מקאיג' וכמו כן של פלטת הפנים של איל מקיאג'.

אני ממליצה בחום להשתתף!
לחצו על התמונה כדי להגיע לפוסט ההגרלה:SHOP THIS POST | לרכישה :

 Girl Abroad שפתון עמיד מבית עופרה בשיתוף פעולה עם אשלי ווקסמן בקשי  |-לינק-| 69 ש"ח.
השפתון כרגע לא במלאי, ניתן להירשם ל"רשימת המתנה" ולקבל מייל עדכון ברגע שיחזור.
 Mocha שפתון עמיד מבית עופרה  |-לינק-| 97 ש"ח.


 Il Makiage כל מוצרי איל מקיאג' ניתן לרכוש בסניפי הרשת   |-לינק-| מחירים משתנים.


 L'oreal גלוס מבית לוריאל  |-ניתן לרכוש ברשתות סופר פארם-| 102 ש"ח לפני מבצעים.
 Clinique קליניק סט שפתונים שבועי  |-לינק-| 199 ש"ח.
 Flormar שפתוני  Prime’n lips |-לינק-| 51 ש"ח.

כמובן, שאתן תמיד מוזמנות לפנות אליי בכול שאלה הערה והארה.
ניתן למצוא אותי בפייסבוק, באינסטגרם, ובפינטרסט - מוזמנות לעקוב לעדכונים :)

For any questions, comments, concerns - feel free to contact me on FacebookInstagramPinterest or leave me a comment 
שלכן,
פיצ'.

Share:

16 תגובות

 1. פוסט מעלף! והתמונות פשוט מהממות!
  הכל נראה מעניין ומסקרן ביותר...

  השבמחק
 2. מעניין איך השפתון girl abroad..

  השבמחק
  תשובות
  1. היי מותק, האם קראת את הסקירה עצמה? אני מפרטת שם בדיוק על השאלה שלך :]

   מחק
 3. השפתון של אשלי באמת נהדר! אגב, משום מה לי השפתונים של עפרה מרגישים יותר יבשים על השפתיים מאשר של איל מקיאג', מעניין...
  פוסט נהדר ותמונות מעולות!

  השבמחק
  תשובות
  1. נעעעעעעעעעעעעעעעע לא יכול להיות, הם הרבה יותר לחותיים לדעתי חח
   תודה!!

   מחק
 4. השפתונים החדשים של איל מקיאג הם ללא ספק הדבר הבא!

  השבמחק
 5. אמג איזה פוסט יפהפה!! וארוך, כמו שאני אוהבת! ;)

  אני חושבת שמכל הפוסט הכי אהבתי את סנוב ורויאל, שניהם של איל מקיאז'. המיכלים עצמם יפהפיים גם הם.

  ואיך סיימת עפרון שפתיים כל כך מהר?? גם אני לפעמים מורחת עפרון שפתיים בתור אודם על כל השפתיים (במיוחד את של אסנס, תנסי! לא תתאכזבי, מבטיחה!), אבל עדיין, לוקח לי לפחות כמה חודשים טובים להגיע לחצי! ;)
  עם השפתיים הבשרניות והיפהפיות שלך.. הן חסרו לי, אגב, בפוסט. ציפיתי לכמה סווטצ'ים! לפחות לסנוב של איל מקיאז'! ;)

  פוסט נהדר, אהובה. תודה! :)

  השבמחק
  תשובות
  1. חחחחחחחחחחחח חברה, רציתי לעשות סווטצ'ים על השפתיים אבל לא היה לי כוח למרוח כ"כ הרבה שפתונים בשביל התמונות, אם תרצי משהו ספציפי תגידי לי ואצלם לך :)

   מחק
 6. תשובות
  1. הווו אין מחמאה גדולה יותר, מכשהיא מגיעה ממומחית צילום :)

   מחק
 7. מתה על פוסטי שפתיים!!!!!

  השבמחק
 8. מה קרה לתמונת הסווטצ'ים של איל מקיאג'? רק אצלי היא לא מוצגת?
  :-(

  השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig