30 במרץ 2016

Night Skin Care Routine | Peach Approved לקריאת הפוסט בעברית      Read Post in English


ראשית כל לפני שאתחיל בפוסט הנוכחי שימו לב, עתה אפשר לבחור באיזה שפה תרצו לקרוא את הפוסט: אנגלית או עברית! (ע"י לחיצה פשוטה על שפה לעיל) יחיי התחדשויות בלוגיות, אני ממש מרגישה טכנולוגית לאחרונה :) ועכשיו לעניינו:

לפני כמעט שנה פורסם כאן אחד הפוסטים הכי נקראים של פיצ' פליז: שגרת טיפוח קוריאנית אשר סיפר לכן כיצד הקוריאניות מטפלות בעורן בשעות הערב.

היום אני חוזרת אליכן עם פוסט "שגרת טיפוח לילי מערבי" שכן חשוב לי ליצור עבורכן פוסט מקביל המכיל מוצרים "מערביים" שיהווה מקבילה ראויה לכל הנשים אשר אינן רוצות לרכוש מוצרים קוריאנים ברשת או פשוט אוהבות את מה שיש לארצנו (לרוב) להציע.


הפעם, במקום תשעה צעדי טיפוח, אני מציעה אלטרנטיבה "קצרה יותר" המכילה רק ארבעה צעדים (ושמונה מוצרים). שנתחיל?

השלב הראשון | הסרת איפור:

אם הבוקר שלך מתחיל ב"השמת" איפור, הערב שלך יתחיל בהסרתו. כפי שכולנו יודעות, שינה עם איפור היא הסיבה המרכזית לנקבוביות גדושות רוע ואויבים בצורת פצעונים. לכן, את המסקרה ואת האיפור ה"כבד" יותר כגון שפתוני מאט עמידים אני מסירה בעזרת מסיר איפור דו פאזי של ג'ייד. 

מאוד חשוב למצוא מסיר איפור דו פאזי שמצד אחד עושה עבודה טובה ודואג שכל הלכלוך ירד, אבל מצד שני לא יהיה שומני מדי ובכך יעשה לנו יותר נזק מתועלת.

בעברי ניסיתי מסירי איפור רבים, יקרים וזולים כאחד. אהוב ליבי הוא מסיר האיפור של קליניק אשר תוכלו למצוא פה שכן הוא פועל נהדר וללא שומניות כלל, אך מאחר ורציתי להציג בפניכן אלטרנטיבה נגישה יותר לכיס, בחרתי להציג כאן את מסיר האיפור של ג'ייד Ga-De Eye Makeup Remover אשר אינו יקר כלל (אולי 20 ש"ח אם זכרוני אינו מטעה אותי) ועושה עבודה מצויינת. אני לא אומרת שהוא לחלוטין נטול שמנוניות, אך הוא טוב בהרבה מאחרים שניסיתי נוסח ניוטרוג'ינה או קרליין


מיד לאחר הסרת האיפור הכבד אני פונה להסרת האיפור הכללי כגון סומק, מייקאפ ועוד.

זאת אני עושה בעזרת שמן ניקוי של שיסיידו Shiseido Perfect Cleansing Oil. על חברת שיסיידו הרחבתי לכן כאן ואם תרצו לקרוא יותר אתן מוזמנות הנה. באופן אישי, חברת שיסיידו אינם יכולים לעשות רע בעייני, המוצרים שלהם מאוד איכותיים ולכן לא הופתעתי כאשר שמן הניקוי אשר נשלח אליי לסקירה פעל בצורה נהדרת. 

אני תחילה מרטיבה את פניי, לוקחת "פאמפ" אחד ומעסה את פני במשך חצי דקה בתנועות סיבוביות. העור יוצא מצוחצח אך לא מיובש כלל. אחת האיכויות הבולטות של שמני ניקוי על פני מסירים אחרים הינה שהם לא פוגעים בלחות העור ואינם מייבשים אותו כפי שעושים אחרים. ומצד שני, העור אינו משמנוני כלל אלא מלוחך ורך.השלב השני | טונר:

אני שמה כאן דגש על השימוש בטונר, ולאו דווקא הספציפי שאני משתמשת בו ( Tea Tree Water Toner | Lush )שכן הוא לא כ"כ נגיש לרכישה בארצנו לצערי. השימוש בטונר לאחר פעולת ניקוי הפנים היא הכרחית, שכן פעולת הסרת האיפור או שטיפת הפנים יכולה להוציא את הPH של העור מאיזון. 

בספקטרום הרחב, כל טונר באשר הוא תורם לאיזון מחדש של PH העור. מעבר לכך קיים מגוון רחב של סוגי טונרים אשר ייעודם משתנה לפי בחירת המשתמשת: טונר לעור יבש, טונר לעור שמן, טונר ללחויות ועוד ועוד. אם תרצו אשמח לעשות פוסט הרחבה בנושא - השאירו לי תגובה למטה כדי שאדע.

באופן אישי, הסיבה שאני משתמשת בטונר עץ התה של לאש היא עקב האיכויות המרגיעות והעזרה שכה מאפיינת את עץ התה בניקוי העור מאויבים נוסח פצעונים. 


השלב השלישי | סרומים:

בסרומים אני נוטה להשתמש יותר בחודשי החורף, עורי היבש זקוק לכל טיפת לחות ואלו הם העזרה הראשונה הטובה ביותר. אבל קיימים גם מגוון סרומים שניתן להשתמש בהם במהלך כל השנה. עליהם אדבר עתה.

מילה מהירה על מהות הסרום: סרום הוא תכשיר המצליח לחדור את השכבות העליונות של העור ולהעניק לחות (ואיכויות נוספות לפי הצורך שלך) "מבפנים", בעוד שקרם לחות יושב על שכבת האפידרמוס, הסרום הוא אותו סוכן חכם אשר פועל מתחת לפני השטח.

בבחירת סרום חשוב לקנות מוצר איכותי, שיספג מהר, שיהיה קליל על העור ובעל תוצאות חיות בשטח, לכן אני ממליצה לכן לנסות את Lancaster 365 skin repair serum לפנים ואת Lancaster 365 skin repair eye serum לעיניים. ככתבת ביוטי אני זוכה להתנסות בהרבה מוצרי טיפוח, ולא את כולם אפשר לאהוב, בדר"כ אני אוהבת לתת במה למותגים שמוכיחים את עמצם וכאלו ששווים את זמן הקריאה שלכן. 

את מוצרי לנקסטר אני אוהבת במיוחד ומאמינה שמגיעה להם פינה חמה ומפרגנת בפיצ' פליז, אומנם מחירם הוא בטווח "בינוני": כלומר אינו יקר כגון מוצרי הטיפוח של לה פררי או לחילופין אינם זולים כמו לוריאל, אך איכותם מאוד מרשימה. 

שני הסרום, האחד לעיניים שיש למרוח בטפיחות עדינות בעזור העיניים והשני הוא לשאר הפנים, הם תענוג למשתמשת. 

המדע שמאחוריהם מרשים במיוחד שכן באמצעות טכנולוגית האפיגנטיקה EPIGENTICS הם משקמים ומגנים על מבנה הDNA. טכנולוגיה זו הינה פטנט רשום של לנקסטר המבטיח תוצאות מרשימות של עור קורן יותר, מלא יותר וחלק. מכיוון שעורי בן ה26 עוד צעיר יחסית ואינו סובל במיוחד מכהויות או קמטוטים, אני מאמינה שאני עושה עבורי טיפול מונע.

חמותי מצד שני, אשר גדולה ממני ביותר מ30 שנה, מוצאת ששני הסרומים מספקים את התוצאות המובטחות עם התמדה. לאחר כחודש ימים היא הופתעה לגלות עור לחותי וחלק יותר, כאשר הנפיחות סביב העיניים ירדה. 


השלב הרביעי | לחויות:

לאחר ספיגה מלאה של הסרום, אני בוחרת לי את קרם העיניים וקרם הפנים הרצוי. כמובן שאין צורך להשתמש בקרם פנים המכיל SPF שכן אין שמש בלילה (כאן זה לא חוג הקוטב הצפוני). כמו כן, ניתן להשתמש בקרמים שומניים יותר שכן הם יספקו במהלך הלילה נהדר ובבוקר תתעוררי עם עור מלוחך היטב.

באופן אישי אני לא אוהבת את התחושה השמנונית ומאוד התחברתי לתחושה הקטיפתית של סדרת Skin Therapy של לנקסטר עליהם כבר כתבתי לכן סקירה כאן. לכן בשעות הלילה, אני משתמשת בצמד החמד הנ"ל. הספיגה מאוד מהירה והעור מאוד נעים למגע, בעלי כלל אינו מתלונן והעור שלי מרגיש נפלא. אל תשכחו לא למרוח אלא לטפוח! תיפופים וטפיחות עוזרים לקרמים להספג הרבה יותר טוב וכך ניתן להשיג תוצאות טובות יותר.כמובן, אין להזניח את השפתיים בכל המדובר בלחויות וחשבתי שהפעם הגיע הזמן להזכיר מוצר Holy Grail שאני ממליצה בשנה האחרונה לכל מי שרק שואל: Eucalyptus Lip Relief של Kiehl's

מדי ערב, כצעד אחרון לפני השינה אני מורחת שכבה נדיבה על השפתיים. השפתיים שלנו מאז טרנד המאט מאוד זקוקות לאהבה וטיפוח, באלם הלחות של קילס מלחך נהדר ואינו דביק כלל, ניסיתי מוצרי טיפוח לשפתיים רבים החל ממוצרים טבעיים ועד למסכות שפתיים שונות, הוא היחיד שבאמת כבש את ליבי. ממליצה בחום! 

אם אתן רוצות להשתמש בו גם במהלך היום, הוא נהדר משום שהוא מתייבש בגימור מאט ואינו מפריע כלל למריחת שפתונים. אם מכל הפוסט הזה אתן חייבות מוצר כלשהו - למען הסר הספק זה המוצר הטוב ביותר. חמישים השקלים הכי טובים ששילמתי אי פעם!

(יאפ, שילמתי על שפתון לחות לשפתיים 50 ש"ח ואני לא מתביישת, הוא מדהים ואמשיך לקנות אותו שוב ושוב).


שלב אחרון | הולכים לישון:

אז עכשיו, שראיתן את שגרת הטיפוח ה"מערבית" שלי, אתן יכולות לראות הבדל של שמים וארץ בין דרכי הטיפול בעור שלנו מול דרכי הטיפול בעור הקוריאני. בערבים בהם אני לא מתעצלת - אני בוחרת בשיטת הטיפוח הקוריאנית שכן ליבי נמצא במזרח ואנוכי במערב. אבל בפועל, לאחר ימי עבודה ארוכים ומעייפים אני נופלת על שגרת הטיפוח המערבית שלי שגם היא מספקת תוצאות נפלאות, רק בדרך קצת שונה ואחרת.

בעיקרון אני ממליצה תמיד לשלב שתי שגרות שונות ולחדש את המוצרים מדי פעם בשביל שהתוצאות תמיד יהיו מקסימליות. 


אשמח לשמוע בתגובות האם תרצו פוסט המלצות על טונרים?!

אני מזכירה לכן שיש עכשיו הגרלה בבלוג שלי בפוסט הזה של: פלטת העיניים של איל מקאיג' וכמו כן של פלטת הפנים של איל מקיאג'.

אני ממליצה בחום להשתתף!
לחצו על התמונה כדי להגיע לפוסט ההגרלה:SHOP THIS POST | לרכישה :


 מסיר איפור של ג'ייד |-ניתן לרכוש ברשתות הפארם-| כ-20 ש"ח.
 שמן ניקוי של שסיידו |-ניתן למצוא ברשתות הפארם-340 ש"ח .
 מוצרי לנקסטר |-ניתן למצוא ברשתות הפארם-| מחירים משתנים.
 טונר עץ התה של לאש |-לינק-| 8.5 פאונד.
 שפתון לחות של קילס |-ניתן רכוש בסניפי קילס בקניון רמת אביב או דיזינגוף סנטר-| 50 ש"ח .

תוכלו למצוא את פיצ' פליז גם פה: 

_______________________________________________________________________________
חלק מהמוצרים שמופיעים באתר Peachplz.com נשלחים מחברות יחסי ציבור לסקירה וחלק נרכשים מכספי הפרטי. ללא הבדלה, דעתי הינה בלתי 
משוחדת וכנה. תוכן ממומן יסומן ככזה ויוצהר. ניתן לקרוא עוד בנושא גילוי נאות כאן
Some of the Items featured on Peachplz.com may have been sent for review purposes from PR companies and some were purchased with my personal money. Either way, all reviews are 100% honest and my own. All sponsored content will be declared ahead.  You are welcome to read full disclaimer here.
Share:

26 תגובות

 1. פוסט מקסים אהובה!! איך אני שמחה שהכנסת את הכפתור שממיר בין השפות! תודה!!!

  השבמחק
  תשובות
  1. חחח אהובה שלי את הכי מפרגנת שיש! :)

   מחק
 2. אהובה!! קודם כל, ממש ממש אהבתי את הקטע של השפות!! את היחידה שראיתי את זה אצלה וזה מאוד מאוד נוח ושימושי!! :)
  כל הכבוד על ההשקעה!

  חוץ מזה, מאוד אהבתי את הפוסט! ואני מודה שאפילו המחיר של שפתון הקיהל'ס לא כזה מרתיע.. בכל זאת, פעם שילמתי על ליפ באלם של ל'אוקסיטן 70 שקל!!
  ככה שאני לחלוטין מוכנה בהמלצתך לקנות לי את הקיהל'ס כשאתקל בו. :)

  וגם- עשית לי חשק לתת צ'אנס שני לטונרים של לאש. אולי בביקור הבא בחו"ל אצטייד! ;)

  יום מקסים אהובה!

  השבמחק
  תשובות
  1. חברה אין עלייך המון תודה! אם יש מוצר אחד שהוא חובה זה השפתון של קילס! הכי טוב שאי פעם ניסיתי!

   מחק
 3. טוב את אדירה ! גאה בך בטירוף !!!

  השבמחק
 4. פוסט יפה וכתוב בצורה זורמת ומעניינת!
  יש גם פוסט על שגרת הטיפוח הקוריאנית שלך?

  השבמחק
  תשובות
  1. יא תודה מקסימה! כן יש פוסט על קוסמטיקב קוריאנית, תוכלי למצוא אותו בחיפוש למעחה פשוט כתבי: טיפוח קוריאני

   מחק
 5. ah that Lush tea tree water is my favourite! <3
  britishmermaid.blogspot.co.uk

  השבמחק
 6. It's interesting that you're trying out a more "western" way of skincare after trying out the Korean style, because I'm the opposite. I've been doing the very, very simple routine of wash, tone and moisturize for years now and have recently decided that I wanted to try out the Korean 10-step routine. Do you advise against the Korean routine?

  השבמחק
  תשובות
  1. Mmmm...i really like the korean routine but tge western one is much shorter so its great after long days :)

   מחק
 7. I've literally never tried any of these products, going to have to give them a try!

  השבמחק
  תשובות
  1. really?! if there's just one thing u have to try its the lipbalm, u'll love it! <3

   מחק
 8. Such a detailed skincare routine - I love the look of every single one of the products you've mentioned! :)
  Ambar | Her Little Loves

  השבמחק
 9. Great post! I would love to try the Lush Tea Tree Water!

  xx Isabel
  http://bellasfashionjournal.com

  השבמחק
 10. I am loving the photography on your blog, so bright and crisp x
  emilylavenders.com

  השבמחק
 11. It is so important to sleep with a clean face, cleansing is the first thing to beautiful skin! I use lots of products, foam cleansers, gels cleansers, toners, face waters etc. You have a lovely blog! New follower. :)

  Yiota
  Pinkdaisyloves.blogspot.com.cy

  השבמחק
  תשובות
  1. thank you honey!! ^_^
   yes i really do agree - there's no valid reason (other than being lazy) sleeping with makeup on

   מחק
 12. מודה שמעולם לא השתמשתי בטונר, אבל ההסברים שלך התחילו לגרום לי לחשוב שאולי כדאי להשקיע ולהתחיל להשתמש באחד

  השבמחק
  תשובות
  1. אני באמת חשוב שכדאי להשקיע בטונר טוב ונטול אלכוהול :)

   מחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig