3 ביולי 2016

Shake it off with Lancome | Slice of Life

היום אתחיל את הפוסט בנימה אישית, ואח"כ אעבור לסקירה של הג'וסי שייקרס החדשים מבית לנקום | Lancome. אם תרצו לקפוץ ישר לסקירה, גלגלו למטה עד הסימון הכתום. אם תרצו לקבל קצת קונטקסט לפוסט, הישארו לקרוא:

כאשר הייתי צעירה יותר, לפני שנים רבות, אולי כשהייתי בסוף היסודי ובראשית החטיבה, שנאתי את השפתיים הגדולות שלי בכל רמ"ח איבריי. לא היה כינוי אחד שפסח על השפתיים שלי - החל מכריות ועד ל... אתן יודעות לבד. להיות טינאג'יירית זה דבר קשה בפני עצמו, את מנסה להבין את העולם מזווית שלא הכרת עד כה ולעיתים תכופות מתקיימות להן סתירות רבות בין המסרים שאת מקבלת מהסביבה והחברה בה את נמצאת. מה הפלא שאת נותרת מבולבלת.

במשך תקופה ארוכה אני האמנתי ששפתיים גדולות ובשרניות הן מכאוב עיניים, דבר אשר יש להסתיר, להקטין, חלילה לא להבליט ולהתגאות בו. עם חלוף השנים, ובמיוחד לאור תשומת הלב החיובית שהן החלו לקבל עם התבגרותי (והפופלאריות הצומחת של אנג'לינה ג'ולי באותן השנים) אותם המסרים שקיבלתי מהחברה עד כה, החלו להשתנות. אט אט הפכו השפתיים העבות שלי לדבר נשי, סקסי, מושך ואף רצוי. ואז לראשונה בחיי, הבחנתי בתופעה מוזרה - כאשר החברה התחילה לשנות את דעתה על המראה החיצוני שלי, כך גם אני התחלתי לקבל את עצמי ואת השפתיים שלי: לפתע אהבתי אותן, הדגשתי אותן, התגאיתי בהן. ואז ביום בהיר אחד, ברגע של אושר לאחר מחמאה נוספת על שפתיי התחלתי לפחד.

המחשבה שאיני אדם חופשי, שאני תלויה במחמאות של זרים כדי להרגיש מאושרת ושלמה עם עצמי הכניסה בי טרור. האם כל החיים אהיה תלויה בדרישות החברה ממני? היום הם אוהבים את הפיצ'ר הזה בי ומחר כבר לא? ואז עשיתי את ההחלטה הבוגרת הראשונה שלי: החלטתי שאיני מעוניינת במחמאות, החלטתי להפסיק להקשיב להן שכן הן לא יותר טובות מעלבונות. הן עוד דרך של החברה לאשר או לפסול אותי על דבר מה שאין לי שליטה בו. ולמה לי להעניק כוח זה לאחרים?

החלטתי לכבד את עצמי ולהתגאות בשפתיים הבשרניות שלי, בעיניים המלוכסנות שלי, בשיערי השחור ובאוזניים הבולטות שלי. כל אלו - שכ"כ הפריעו לי בצעירותי, הפכו בעיניי לכל מה שמבדיל אותי, מייחד אותי ומזהה אותי עם עצמי.

יופי הוא בעיניי המתבונן, וכל יום ימצא מתבונן אחר שיגדיר אותך כרזה מדי או שמנה מדי, יפה או מכוערת, בעלת אף גדול או קטן מדי וכל הגדרות אלו יעיפו אותך מאיגרא רמא לבירא עמיקתא, ממצב רוח נהדר לדיכאון קליני. למה שאתן לאנשים אחרים לעצב עבורי את יומי? מדוע אני צריכה לתת כוח כה רב לאנשים אחרים? 

כפי שטיילור אהובתי אומרת Shake it off. אנשים יגידו הרבה דברים, יאשרו או לא יאשרו אתכן לפני נתונים כאלו ואחרים - אבל לכן זה לא אמור להיות משנה בכלל. מבחורה שמחביאה את השפתיים עם מייקאפ וקונסילר הפכתי לבחורה של צבע, של מרקם, של מראה בוהק ושל מראה מאט. הכל לפי החשק. ללא הגבלות.

ממליצה לכן לנסות גם - זה משחרר, Just shake it off ^_^
אז עכשיו, אחרי הקדמה ארוכה וחופרת, אני רוצה לדבר איתכן על פורמולה חדשנית ומוצר אדיר שבעבר אולי לא הייתי מעיזה להדר את שפתיי בהם, אבל היום חברות - המצב שונה לחלוטין ~_^


לנקום | Lancome בצעד חדשני ונועז השיקו את הג'וסי שייקרס | Juicy Shakers המרהיבים שמגיעים ב18 גוונים שונים ובפורמולה מפתיעה של שמן ופיגמנט. כן, שמן על השפתיים, מי היה מאמין? ובכן, השמן אינו שומני למרות שמו, אלא תמיסה רבת לחות אשר שומרת על שפתיים חינניות ורכות לאורך היום אבל עם טוויסט מרהיב של צבע קיצי רענן.

אומנם הפיגמנט אינו דומיננטי ורווי, אך הוא זורק את גוונו באופן עדין וקלאסי ומשאיר בוהק נאה על השפתיים. אם אתן אוהדות של מראה ה"כרגע אכלתי ארטיק דובדבן" בו נשאר טינט קליל של פיגמנט על השפתיים, זהו המראה המדוייק שהג'וסי שייקרס | Juicy Shakers מקנים לשפתיי.

הפורמולה שלהם המבוססת על שמן שמעניק מרגע גלוסי רענן שמגדיל את נפח השפתיים והופכות אותן לג'וסיות בעצמן, אולי מכאן נובע שמם של הג'וסי שייקרס | Juicy Shakers. 


האריזה של הג'וסי שייקרס | Juicy Shakers יצירתית ומגניבה, כמוהה בהחלט לא זכיתי לראות עוד. בראש השפתון הגלוסי יש אפליקטור ספוג אדיר אשר סופח את הפגמנט. צורת מריחתו מאוד נוחה: בתיפופים קלים על השפתיים את יכולה לשלוט בכמות הפיגמנט שתרצי להקנות לשפתייך. לאחר שכבה אחת ניתן לשים בחדווה שכבה נוספת, אין הצטברות חומר או מראה קייקי אלא רק העצמת גוון נהדרת. כל אשר עלייך הוא לשקשק את הבקבוקון כדי שהפיגמנט והשמן יתערבו ואז לשים על שפתייך.


כמו כן, לג'וסי שייקרס | Juicy Shakers השונים מגוון ריחות פירותיים ממש נעימים התואמים את השמות החמודים של כל שפתון-גלוס-שייקר. הגוונים שברשותי הם Boom-Meringue הורוד שמריח כלימון מתקתק, Wonder Melon האדום כתמתם שמריח כאבטיח ו-Meli Melon הורוד העתיק שמריח כמלון. 


חיסרון אחד להם והיא שעמידות אינה רבת שעות, יש צורך לחדש מדי שעתיים את השפתון. אך, למרות מינוס קטן זה, אני באופן אישי ממליצה עליהם בחום, כייף לטפוח אותם מחדש על השפתיים כך שנושא העמידות לא מטריד אותי.

כמו כן, רציתי להדגיש תופעה שנוצרת עם השפתונים הללו, כאשר הם עומדים זמן ממושך השמן והפיגמנט נפרדים, לכן חשוב לשקשק אותם לפני כל שימוש, יש לשקשק כ5 פעמים ואז הצבע והשמן מתאחדים לכדי תמיסה אלוהים בשם הג'וסי שייקרס | Juicy Shakers.

אז עד לכאן להיום, היום באופן מרענן שילבתי בסקירה חלק מחיי האישיים, אני מקווה שזה לא הפריע לכן, פשוט היה לי חשוב לחלוק זאת עמכן ושאולי תכירו אותי קצת יותר טוב :)

Shop this Post | לרכישה:

♡ Juicy Shakers Lancome |-ניתן לרכוש בסניפי אפריל ורשתות הפארם-| 99 ש"ח.


שאלת היום שלי היא פעם נוספת שאלה אישית:
האם תרצו פוסטים אישיים יותר על חיי משולבים בסקירות או שאתן רוצות סקירות גרידא?
תגיבו לי למטה!^_^
בקרו אותי כאן:
Share:

18 תגובות

 1. הנימה האישית צבטה לי בלב (ביחד עם השפתיים המשגעות שלך)

  השבמחק
 2. הפוסט שלך נהדר, מרגש ומיוחד, בטוחה שרובנו נתקלנו בזה בתקופה כזו או אחרת. אני גם החלטתי לא לתת ל"מחמאות" או דעות להשפיע עלי והחיים נראים יותר יפים.

  השבמחק
  תשובות
  1. לפעמים אני נזכרת באמרות של סבתא שלי בילדותי שנאמרו במבטא רוסי כבד לחשוד במחמאות יותר מעלבונות

   מחק
 3. ריגשת אותי ואני לגמרי מזדהה! אוהבת אותך חברה שלי

  השבמחק
 4. את צודקת לחלוטין
  אהבה וקבלה עצמית היא דבר כל כך חשוב

  השבמחק
  תשובות
  1. בהחלט, אני יודעת שקל לזרוק סיסמאות לאוויר אבל בכך אני באמת מאמינה

   מחק
 5. אני יודעת שאני אמורה להתייחס בעיקר לג'וסי שייקר, אבל החלק שאת כתבת הרבה יותר נגע לליבי, אוהבת אותך כמו שאת ובטוחה שאני לא היחידה!

  השבמחק
 6. פיצ'! אחד הפוסטים הכי מעניינים שלך לטעמי. אני מודה, שלא תכננתי ליפול בסאגת הג'וסי שייקרס..אבל כשכתבת על הטינט קנית אותי. אסוויץ אותם בהמשך השבוע בפארם. שבוע טוב יקירה :)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה מקסימה! את חייבת לנסות אותם על השפתיים, זה עונג אמיתי חח

   מחק
 7. כתבת נהדר. מזדהה כל כך. והג'וסי שייקר? מתה לנסות.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה רבה!!(:
   כשתנסי תדווחי מה חשבת? מחכה לשמוע

   מחק
 8. הצילומים שוב נהדרים! למרות שאני וגלוסים לא חברים, נראה מקסים!

  השבמחק
  תשובות
  1. גם אני וגלוסים לא חברים, אבל באמת שקשה לי לקרוא לשייקרס גלוסים, זה פשוט טקסטורה שונה בעליל :) ותודה מותק

   מחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig