19 במרץ 2017

Day & Night Scents | Peach Approvedתקופה חדשה עומדת לה בפתח, תקופה בה יש יותר זמן לשים דגש על התפתחות אישית. לאחרונה אהבתי לכתיבה נותרה לה על אש קטנה בעוד שאני עסוקה במרדף היום יומי אחרי ה"להספיק". חייבת לומר שאני לא יודעת איך אנשים עושים את זה: לימודים, עבודה, חברים, זוגיות ותחביבים. נראה ש24 שעות אינן מספיקות למאום. לא מזמן צפיתי בסרטון המדבר על ההרגשה הזו - ועשיתי החלטה בהשראתו: החלטתי לחיות את חיי לפי חוק השמונה! מכירות?

חוק השמונה הוא חוק פשוט, 8 שעות שינה, 8 שעות עבודה ו8 שעות כייף. סה"כ 24 שעות, אבל הזמן מנוצל בצורה מוצלחת הרבה יותר. לכן החלטתי להשיק פינה חדשה בבלוג, פינה שאקרא לה Day & Night ובה אתייחס למוצרים שמלווים אותי בשמונה השעות הראשונות של היום (להלן שעות העבודה או שעות הבוקר) ולאחר מכן אתייחס גם לשמונה שעות הכייף של היום (שעות הבילויים וחיי הלילה). מדי פעם גם אחטא ואדבר על שמונה שעות השינה שלי, אך את זה אשמור לפעם הבאה.

מכל מקום, היום אתמקד בבישום שמלווה אותי במהלך שעות היום ושעות הלילה ואספר לכן שמכיוון שגם בעלי התחיל לדגול בשיטת השמונה - גם הגברים בקהל הקוראים שלי יקבלו המלצות חמות על שני בשמי יום ולילה מרהיבים בניחוחם!

אז בואו נתחיל!~_^
אתחיל דווקא מבושם היום של בעלי, שאני פשוט מכורה אליו ברמות היסטריות, והוא נקרא Bottled מבית Boss.

הבושם הוא פשוט תענוג רצוף של ניחוחות המתפתחים זה אחר זה, אך תמיד נשאר קליל ורענן לשעות היום. הייתי אומרת שתחילה הניחוח הינו רענן ופירותי אך לאט לאט צצים גם ניחוחות פרחוניים ועציים כאחד. 

הסיבה שבחרתי דווקא בבושם הזה עבור בעלי לשעות היום נעוצה בשתי סיבות: 
הראשונה הינה מאחר שביפן אנשים מאוד רגישים לבישום כבד, וחשוב לשמור על בישום רענן וקליל בשעות העומס בתחבורה הציבורית מחד אך גם חשוב להריח טוב מאידך. סיבה שנייה שבושם זה משתלב כה היטב בפינתי הינה מאחר ומדובר בחלק מסט, שמגיע כאילו נוצר במיוחד עבור פוסט זה עם שני בשמים. האחד לשעות היום והשני לשעות הלילה. תכף אדבר גם עליו!:)


כפי שהזכרתי לעיל מדובר בסט, כאשר בושם Bottled לגבר מבית Boss הינו בושם המתאים למהלך היום ובן זוגו  Bottled Night מבית Boss ששמו מעיד על שימושו מתאים בעיקר לשעות הלילה. הבושם עמוק יותר, חושני יותר ולמעשה גם מעט חזק ומועשן יותר. הניחוח שלו דומיננטי וגברי מאוד כך שהוא יאה לחלוטין לדייט או יציאה ערבית.

בוס מתארים את הבושם כיאה לדון ג'ואן ואני חייבת להסכים, הניחוח העצי שמתערבב עם הל ועלי לבנה יוצרים בהחלט ריח מיסותרי ואפל. אפילו האריזה שלו, שמגיעה בגווני הכחול הכהים מרמזים על שימושו ואם מסתכלים היטב אפילו ניתן להבחין במעבר של צבעים מכחול רואיל ערבי לכחול מושחר לילי. אין ספק שניחוח דומיננטי מתאים יותר לשעות הקטנות של הלילה ופחות ליום יום! בכל זאת הניחוח צריך לגבור על עשן הסיגריות בפאבים ולהגיע אל אפי ^_^


את צמד הבשמים ניתן למצוא בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, הן כסט והן בצורה אינדיווידואלית.
מחירו של Bottled מבית Boss עומד על 50$ ל100 מ"ל.
מחירו של Bottled Night מבית Boss עומד על 67$ ל100 מ"ל. 
ומה באשר לבחירות שלי? את הבחירה שלי לשעות היום כבר ראיתן בפוסט קודם -כאן- ואני שמחה לבשר שאני דבקה בבושם זה מאז חודשי נובמבר-דצמבר. Reve D'infini מבית Lalique הוא בושם מרהיב לשעות היום: הוא כה עדין, כה אלגנטי ויחד עם זאת מותיר שובל ריחני של פרחים, אפרסק ואפילו ניחוח רענן של טלק. 

בגלל שאני עתה נמצאת בתרבות אחרת, אני חייבת לפעול לפי חוקי התרבות היפנית ולשים בושם יום יומי קליל שהסיכוי שמישהו יהיה רגיש אליו יהיה אפסי עד לא קיים. לכן בושם זה הוא הבחירה שלי לשעות היום: העדינות והנשיות דופקות באלגנטיות מלכותית באפם של אנשים ומצליחה לסובב ראשים שאינם מעקמים את אפם אלא מוקסים מהניחוח. אם אתן בשוק לבושם יום יומי קל, מתקתק ואלגנטי - אין לי מספיק סופרלטיבים להעניק לבושם זה, פשוט בושם נהדר לשעות היום!

ניתן למצוא את הבושם Reve D'infini מבית Lalique בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי ומחירו עומד על108$ ל-100 מ"ל.


בושם הערב שלי הוא לא רכישה ראשונה, למעשה זה הבקבוק השני שברשותי לאחר שהשתמשתי בקודמו משנת 2009 (!) בקמצנות יתרה. אכן, בושם הערב שלי הוא בושם אהוד מאוד בקהילת הבישום ושמו The One מבית Dolce & Gannaba. בושם זה הוא כה נוסטלגי עבורי וכה יקר לליבי שאני משתמשת בו בזהירות, אך ורק בערבים מיוחדים בהם אני רוצה להריח נשית וסקסית אך גם אלגנטית ומוקפדת.

הבושם עמוק, חם בניחוחו, מהפנט כל גבר שנתקל בדרכו (תשאלו את בעלי!) ובעיקר נוטף עוצמה נשית שמתאימה מאוד לשעות הלילה בה כבלי היום משתחררים ומאיתנו ומגיע הזמן לכייף. The One הוא לחלוטין האחד שלי, זה שאני תמיד חוזרת אליו ויודעת שבשעות הלילה, כשהכוכבים יוצאים אין בושם אחר שהייתי רוצה לשים.

בושם The One מבית דולצ'ה וגאבנה נמכר בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי במחיר 105$ עבור 75 מ"ל.אלו היו בשמי היום והלילה שאני חושבת שכל אחת ואחד צריכה! אני מאמינה שעם ארבעתם פשוט אי אפשר לטעות, ועכשיו שפסח כבר מתדלפק על הדלת, אם אתן עוברות בג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי, חובת ההרחה עליכן :)

תודה שקראתן עד כאן, כמובן אל תשכחו גם להירשם לערוץ היו-טיוב שלי Tokyo Peach -כאן-.

אשמח לשמוע בתגובות מה המלצתכן לבושם יום ובושם לילה? תמיד אשמח להריח עוד ניחוחות!

בקרו אותי כאן:
Share:

אין תגובות

פרסום תגובה

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig