10 באוק׳ 2017

פלורמר ודנה זרמון | סווטצ'ים וסקירה

בכל פעם שבלוגרית פותחת ערוץ יוטיוב מתרחשת תופעה צפויה וכואבת: פעילותה הכתובה יורדת וכמעט לרוב נעלמת קליל.

כן, גם אני חטאתי בכך. לא האמנתי שאזנח את בלוגי אהובי, אבל כאשר עשיתי את המעבר לא חישבתי כמה קשה יהיה לג'נגל הכל: בעל, עבודה, חברים, יו טיוב ובלוג. 

קשה לי להבטיח שחזרתי לחלוטין שכן מאחר וכל שבוע נראה לחלוטין אחר מקודמו ולכן הציפייה שלי מעצמי להתמיד מתנפצת במהרה. אך ניתן לומר שאני מבטיחה לנסות להשקיע יותר. כשמתאפשר. ואם אתן מתגעגעות תמיד אפשר לשוחח כאן בתגובות P: 

בכל אופן היום חוזרת עם סקירה וסווטצ'ים של אחת הקולקציות היותר מסוקרות בארצנו והיא הקולקציה של דנה זרמון עם פלומר. אם הייתן שואלות אותי מי היא דנה זרמון לפני ששיתפה פעולה עם פלורמר, הייתי מרימה את כתפיי בחוסר נוחות וסימן שאלה עצום היה עוטר את פניי. יחד עם זאת, שיתוף פעולה כשמו כן הוא, עשה את עבודתו נאמנה וכעת רוב צרכניות פלורמר יודעות כי דנה זרמון הופיעה בתוכנית פסדו-ריאליטי שנקראה it girls ואף הייתה לדמות מפתח חשובה בעלילה.

למען האמת אני ותוכניות ריאליטי רחוקות שנות אור אחת מהשנייה אך מה שאותי משך לקולקציה היא אינה העובדה כי היא עוצבה ע"י אושייה זו או אחרת אלא גווני האדמה הנהדרים של השפתונים והצלליות, וכמובן שגם ההייליטר המהמם שהושק כחלק מקולקציה זו. ולכן עתה אפסיק לדבר על מי, ואתחיל לדבר על מה! אז מה היה לנו בקולקציה הזו? שלושה שפתוני מאט, שלוש צלליות, שימר וברונזר.

ועכשיו לפרטים הקטנים:


הייליטר Morning Star הוא ללא ספק מוקד המשיכה של הקולקציה הזו, הוא כמו השמש סביבה שאר הפלנטות סובבות ולמען האמת, אני מצדיקה מרכזיות זו. ההייליטר הבהיר הנ"ל נושא תת גוון צהבהב שימרי מרהיב שיהווה הייליטר נהדר לבעלות העור הבהיר עד המדיום. כהות העור עשויות לאהוב אותו גם אך למאחר ואין לי נסיינית לכן קשה לי לומר זאת בביטחון נחרץ.


ברונזר Mykonos רך וקטיפתי למגע אך גוונו מעט כתמתם עליי, ולכן לא אמליץ עליו לבעלות עור בהיר או לבעלות תת גוון ורוד. במידה ועורך צהבהב וברונזרים כתמתמים הינם מצרך צריכה בסיסי עבורך, מרקמו החלק והנעים יכול לשרתך נאמנה.


צללית Peach הינה צללית כתומה חומה אשר תתאים למראה יום יומי חמים בימי החורף הקרים שטרם הגיעו לישראל אך לדעתי לא יאחרו מלהגיע. יש לציין כי מדובר בצללית מטאלית ולכן יש לצפות לכל הנלווה לצלליות מטאליות - משחקי אור וצל נהדרים שישמשו בעיקר למרכז העפעפף כגוון הדגשה.


צללית Champagne היא האהובה עליי בקולקציה, לדעתי שמה אינה עולה בקנה אחד עם גוונה שכן הגוון הינו טאופי יותר ואדמתי, ופחות גוון שמפניה אך יחד עם זאת, אין ספק שמדובר בצללית פיגמנטית שנמרחת בקלות ונראת נהדר לבדה או בשילוב עם צלליות אחרות. ממולצת ללא צל של ספק. הצללית האחרונה מבין הצלליות הינה צללית Copper המשלבת בין חום בינוני לאדום חמרה בגווניה. הצללית אינה נמנעית עם האהובות עליי שכן התקשתי לטשטש אותה ומריחתה אינה אחידה כשל שאר מוצרי האבקה בקולקציה.


מצ"ב סווטצ'ים מימין לשמאל: מורנינג סטאר, מיקנוס, פיצ', שמפיין וקופר.

וכעת אעבור לשפתונים, וכבר אזהיר מראש: שפתוני פלורמר נמנים עם השפתונים האהובים עליי ולכן ניתן לחסוך לכן את הקריאה של סקירת השפתונים ולסכם לכן במילה אחת: YASSSSSSSSS!הגוון הראשון הינו גוון Misty הורוד בינוני אשר נראה נהדר על כל גוון עור שכן הוא גוון הוא MLBB (מיי ליפס באט בטר) המושלם עבורי. והעמידות? שלמות. המריחה שלו הינה אחידה לחלוטין ואטומה כבר בשכבה ראשונה. ובמבחן ההישרדות? עד הארוחה ולאחר כן יש לחדש!חייבת להודות שכאשר ראיתי את גוון Tender האפרסקי חום לא התלהבתי במיוחד שכן גוונים אלו בדר"כ נראים מלאכותיים על שפתיי כקונסילר לא מוצלח. אך השפתון הזה היה הפתעה נעימה לחלוטין כשאר התגלה כגוון הניוד המושלם שלי. מהרגע שניסיתי אותו הוא הפך לשפתון הטו גו שלי למראה ניודי יום יומי. ממליצה עליו בחום אם גוון עורכן בהיר עד בינוני.


הגוון האחרון Cocoa ריגש אותי יותר מכולם בחבורה, אך בניגוד לחבריו בקלוקציה, לגוון זה נדרשו 2 שכבות, דבר שאינו מפריע לי כלל אך ראוי לציון. הגוון החום אדמדם מהמם בעיניי וחורפי לחלוטין. ואם גוון עורך כהה, זכית בשפתון מדהים ולביש שילך נהדר עם כל מראה עיניים. לבעלות עור בהיר מומלץ להשתמש בו בשיטת הטפיחות הקוריאנית ופחות באפליקציה ישירה, הגוון מאוד חזק ופיגמנטי.

זו הייתה סקירתי של הקולקצייה החורפית המשגעת של פלומר עם דנה זרמון.
תודה שקראתן עד כאן, כמובן אל תשכחו גם להירשם לערוץ היו-טיוב שלי Tokyo Peach -כאן-.

אשמח לשמוע בתגובות אילו פוסטים תרצו לראות בעתיד?

בקרו אותי כאן:
Share:

אין תגובות

פרסום תגובה

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig