16 באוק׳ 2018

כיצד לבחור קרם עיניים שמתאים לגילך? | HOW TO CHOOSE AN EYE CREAM


היי חברות וחברים,
לאחר לא מעט עבודת מחקר, אני חוזרת אליכן עם פוסט קצרצר (אני מקווה) אך שימושי. מסוג הפוסטים האלו שעושים להם גזור ושמור (לו רק היה ירחון מודפס) או לפחות חוזרים אליו מדי פעם.

כבר מהכותרת ניתן להבין שהיום נדבר על צרכי עור העיניים שלנו בשלבי החיים השונים. נבין כי מה שהתאים לנו בעבר לא בהכרח מתאים לנו היום ובעיקר ננסה להתאים לכל אחת ואחד כאן את קרם העיניים המתאים ביותר לגילו.

הבא נתחיל:

בת 20?
התמקדי במניעה ולא בטיפול. אין צורך לשלוף את התותחים הכבדים לפי שניסית את הבסיס. ומה הוא הבסיס? הרבה הרבה לחות. העור שנמצא סביב העיניים הינו דק במיוחד ולכן הוא נוטה להתייבש מהר יותר משאר חלקי העור - לכן הלחויות הן הכרחיות בשלב הזה של החיים עבור מזעור נזקים עתידי. כאשר את בוחרת קרם עיינים, חפשי קרם בעל מרקם קליל שלא יכביד על העור, אך עשיר ברכיבים מלחחים כגון חומצה הילרונית.

להלן מספר המלצות:

את המוצרים ניתן למצוא באייהרב^ (-לינק-) או באתר קוסמטיק-לאב^ (-לינק-)
בת 30?
בנוסף ללחות לחות לחות, גם הגנה ואנטי אג'יינג הן מילות מפתח חשובות. בגיל השלושים (שהוא לגמריי ה20 החדש!) מתחילות להופיע רגלי עורב וקמטוטי הבעה עדינים שמעידים על 30 שנים של חוכמה וצחוק. על מנת לעזור לעורך למגר את התופעה, השתמשי בקרמי עיניים המכילים אנטי אוקסידנטיים כגון רכיב הג'ינסנג הקוריאני אשר מונע המשך היווצרות קמטים עמוקים יותר. האנטי אוקסידנטים, כמו כן, מגינים על העור מרדיקליים חופשיים אשר פוגעים בתאי הגוף ומאיצים תהליכי הזדקנות.

להלן מספר המלצות:

את המוצרים ניתן למצוא באייהרב^ (-לינק-) או באתר קוסמטיק-לאב^ (-לינק-)
בת 40?
אם בשנות העשרים לחייך סבלת מעור שומני אך בשנות ה40 לחייך את מרגישה שהעור נהיה יבש יותר - כנראה שהתחלת לסבול מהליך טבעי הנקרא איבוד קולגן. כאשר העור מאבד חלק מהקולוגן, פרט להפיכתו ליבש יותר, הוא גם מאבד מן האלסטיות שלו. כתוצאה מכך, העור עלול לפתח קמטים עמוקים יותר ולכן הפעם כדאי לבחור בקרם עיניים עשיר בלחות, המכיל אנטי אוקסידנטיים אשר מגינים על העור מרדיקליים חופשיים (בדומה להמלצתי לגילאי 30) וגם כדאי לתמוך בקרם העיניים הנ"ל, בטיפול עמוק יותר כגון סרום ייעודי לאזור העיניים. הסרום חודר לשכבות העמוקות של העור, מזין אותו ומסייע בהשבת האלסטיות אל העור.

להלן מספר המלצות:
את המוצרים ניתן למצוא באייהרב^ (-לינק-) או באתר קוסמטיק-לאב^ (-לינק-)

בת 50+?
בשלב זה של החיים קרמי עיניים לחותיים המכילים האנטי אוקסידנטיים יעזרו, אך יש גם צורך לתמוך לא רק בעזרת סרום אלא גם בעזרת רכיב הפפטידים. הפפטידים מגבירים את ייצור הקולגן, משפרים את זרימת הדם ומסייעים להפחתת הכהויות תחת העיניים. רכיבים נוספים שניתן לחפש בקרמי עיניים הם: ויטמין C אשר משפר את ייעוץ הקולגן והינו אנטי אוקסיטדנט נהדר, ויטמין E אשר עוזר למיצוק והחלקת העור (וניתן לשלבו עם ויטמין C) וכמו כן, רטינול אשר עוזר בשיפור מרקם העור וגוונו.

להלן מספר המלצות:
את המוצרים ניתן למצוא באייהרב^ (-לינק-) או באתר קוסמטיק-לאב^ (-לינק-)


אז עד לכאן להיום, אני מקווה שנהנתן מהפוסט - אם יש לכן שאלות או בקשות לפוסטים עתידיים, כתבו לי בתגובות ^_^

בקרו אותי כאן:
Share:

2 comments

  1. תותחית.. התמונות של הקרמים להמלצה סופר עוזרות.. תודה רבה

    השבמחק

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig