15 בנוב׳ 2018

IUNIK REVIEW | קוסמטיקה קוריאנית טבעית

היי חברות,

מזה כמה חודשים טובים שרציתי להציג לכן חברה חדשה שלחלוטין שבתה את ליבי, אך מפאת חוסר זמן - רק עכשיו יוצא לי לכתוב סקירה מלאה על חברת IUNIK*

אני חייבת להודות ולהתוודות, את החברה לא הייתי מכירה אם לא האינסטגרם - שם היא נחגגת על ידי בלוגריות קוסמטיקה קוריאנית במילות הלל ושבח. מודה שהסתקרנתי, אך לא טרחתי לעשות דבר בנושא שכן בזמני הפנוי המועט אני מנסה מוצרים חדשים שיוצאים לשוק מחברות גדולות ומוכרות יותר שכאן (ביפן) הן נגישות לי בקלות רבה יותר וללא עלות משלוח. 

בכל אופן, ביום בהיר אחד נשלח לי מייל מהחברה, שכנראה מצאו אותי באינסטגרם, בו הם שואלים אותי האם בא לי להתנסות במוצרים שלהם. כמובן ששמחתי על ההזמדנות לנסותם, אך במעמד זה גם חשוב לי להבהיר שזו אינה סקירה בתשלום. אני בוחרת לחלוק עמכן את התרשמותיי מהחברה, לטוב ולרע מבלי לקבל כל תמורה על כך. (למען הסר הספק).

אז רגע לפני שמתחילים אני רק רוצה גם לציין שמכיוון שחברת IUNIK היא חברה הדוגלת במינימליזם עם רכיבים "נקיים" וטבעיים - כשאר אדבר על המוצרים שלה, אכלול גם צילום מסך מאתר cosdna כדי שנוכל לראות עד כמה המוצרים באמת נקיים וטובים לעור :)

ועכשיו - לסקירה:המוצר הראשון שניסיתי היה TEA TREE RELIEF TONER שלפי טבלת הרכיבים ניתן לראות מכיל רק רכיבים "ירוקים" כלומר רכיבים שאינם מזיקים ולפי הפירוט ניתן גם לראות כי למעשה הינם טובים לעורנו.

לאלו מכן שלא מכירה את שיטת דירוג המוצרים באתר cosdna , להלן הסבר פשוט לפענוח המספרים והצבעים: 
ככל שהמספר נמוך יותר וצבעו ירוק או צהוב כך הוא בטוח יותר לשימוש. ככל שהמספר עולה והצבע מתחלף מצהוב לכתום ואז לאדום - כך המוצר מכיל יותר חומרים מזיקים או אסורים לשימוש על העור. 

בכל אופן, בטונר הזה ובחברו הורוד (עליו אכתוב ממש עוד רגע) אני משתמשת מזה כמה חודשים טובים (משהו כמו שלושה חודשים לפחות) מדי בוקר וערב.

בשימוש בו אין צורך בכמות גדולה, הטונר מימי מאוד ולכן גם כמות קטנה תעשה את העבודה נאמנה. ה-TEA TREE RELIEF TONER מכיל 67% תמציות עץ התה וגם 20% תמצית סנטלה להרגעת העור. מכיוון שהוא מכיל את שני הרכיבים האלו, הוא מבטיח להרגיע ולהזין עור רגיש ובעייתי. בנוסף באתר כתוב כי הטונר כמו כן מכיל ניאנצימידים ואדנוזין עבור אפקט הבהרה וטיפול בקמטים.

באשר לנושא ההבהרה והטיפול בקמטים, לא הבחנתי בשינוי משמעותי בעור. העור לא בהיר יותר והקמטים (מועטים ככל שיהיו) לא פחתו. אולי הם התכוונו כי מדובר בטיפול מונע. בכל אופן אני לא משתמשת בטונר הזה לצרכי הבהרה או קמטים ולכן הנושא הזה כלל לא הטריד אותי.

הנושא שאני בחנתי עם הטונר הזה הוא האם הוא מאזן את עור הפנים שלי לאחר שטיפתם והאם הוא מלחח אותו ומונע אדמומיות, גירויים ושאר מזיקי הפנים - וכאן חברות התשובה שלי היא שלחלוטין כן. אני מאוד אוהבת את הטונרים של איי-יוניק, אני חושבת שהם מאוד מוצלחים. יש לי מספר חברות עם עור יבש שחשבו שהטונר אינו מוצלח עבורן שכן אינו מלחח מספיק, אך עבורי, בעלת העור הרגיל עד שמנוני, הוא עובד מצויין.

אני אוהבת להניח אותו בזמן שגרת הערב, אני מרגישה שבשימוש לילי בו הוא מצליח להפוך את העור שלי לרך במיוחד בשעות הבוקר.חברו הורוד, הינו הטונר Rose Galactomyces Essential Toner אשר בוודאי ראיתן בסרטון שגרת טיפוח הבוקר שלי -כאן- ואני חולה לו על הצורה!! וגם, על הריח :):) מי שחובבת ניחוח ורדים ממש תתחבר לטונר הזה.

לפי רכיביו הוא גם טבעי ובריא לעור ועל כך אני שמחה מאוד. אך מעבר לכך, באתר איייוניק עצמו כתוב כי טונר הורדים מכיל 70% מי ורדים ו10% Galactomyces Ferment Filtrate או בעברית גלקטומיטים מותססים (תודה לגוגל טרנסלייט?) שתפקידם לטפל בקמטוטים, לחח את העור והשיב לו זוהר נעורים. הטונר מתאים גם לעור רגיש.

מהחוויה האישית שלי עמו, מדובר בטונר נפלא, שבאמת עונה על כל המצופה ממנו (פרט לנושא הקמטים שטפו טפו טפו טרם צצו להם באופן מוצהר). הניחוח שלו מדהים, הוא מימי מאוד וכמו אחיו הירקרק לא צריך הרבה ממנו כדי לכסות את הפנים והצוואר. הוא מאזן את העור, הופך אותו לנעים מאוד ובעיקר העור נראה זוהר ובריא. ממליצה מאוד!


המוצר הבא שהתנסיתי בו הינו ה-Centella Bubble Cleansing Foam אשר גם הוא ברובו "בריא", אך אם תבחינו - הרכיב האחרון ברשימה מסומן כצהוב כתמתם בשל רכיב הנמצא בסבון על תקן "פיגמנט". הסבון עצמו מאוד נעים על העור, בעל ניחוח "עישבי" וטבעי שלמעשה לא מפריע לי אך בהחלט יכול להפריע לכמה מכן. הוא יוצא מהמיכל כקציפה רכה וכייפית.

הסבון עצמו מאוד נחמד אך אינו מיוחד במינו ובהחלט ניתן להחליפו באלף סבוני פנים אחרים נהדרים. מינוס שכן מצאתי בסבון הינו העובדה שבעת שטיפתו הוא אינו יורד בשניות כמו סבונים אחרים וכן יש צורך להקדיש לו לפחות דקה מזמנכן. האם אני ממליצה? אם מצאתן סבון עם רכיבים טובים באותה מידה או טובים יותר, אז באמת שאין בסבון הזה צורך, אך אם שאר הסבונים שהשוותן הכילו רכיבים מזיקים יותר - אז לחלוטין כדאי לנסות.


אחד האהובים עליי מתוך המוצרים הוא ללא צל של ספק ה-Centella Calming Gel Cream. רשימת הרכיבים מושכת במיוחד עם רכיב אחד סורר בלבד אבל אני מוכנה להעלים על כך עין בהשוואה להרבה קרמי לחות אחרים שמכילים השד יודע מה ברשימת הרכיבים שלהם. 

יתרה מכך, הג'ל מכיל 70% תמציות סנטלה המטפלות בעור ו10% מי עץ התה להרגעת העור. אך הדבר שאני הכי אוהבת בג'ל לחות הזה הוא העובדה שהוא מעולה כקרם יום בסיסי שמספק לחות שנספג מאוד מהר על העור, לא גורם לשמנוניות ונראה נהדר מתחת לאיפור. הוא במיוחד נהדר לחודשי הקיץ הלחים והחמים ועתה בחודשי החורף ניתן להשתמש בו בשיטת השכבות הקוריאנית.      
                                 


האחרונים, אך לצערי הלא חביבים, הם שני סרומים TEA TREE RELIEF SERUM וגם BLACK SNAIL RESTORE SERUM שלצערי היו אכזבה גורפת. אף שהרכיבים מרשימים ועל הדף פשוט נהדרים - במציאות הם לא עושים דבר וחצי דבר. אחרי שימוש של שלושה חודשים בהם העור לא הראה שום שינוי משמעותי, אני רוצה לומר שאם לקנות משהו מאתר איי-יוניק אז עדיף לרכוש את הטונרים או קרם הלחות ג'ל! על הסרומים אפשר לחלוטין לוותר. יתרה על כך, כל פעם לאחר השימוש בהם העור הרגיש דביק - תחושה שאני אישית מאוד לא מחבבת!אז עד לכאן להיום, אני מקווה שנהנתן מהפוסט - אם יש לכן שאלות או בקשות לפוסטים עתידיים, כתבו לי בתגובות ^_^

בקרו אותי כאן:
Share:

אין תגובות

פרסום תגובה

© Peach, Please! | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig